Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call centeres meló tapasztalatok?

Call centeres meló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
sokára nyúlt már az álláskeresésem, és nem tűni, úgy mintha lenne most más választásom. Nem tudom mennyire maradandó egy ilyen meló. Mindig arra gondolok, hogyha nem hozok xy kvótát kitesznek, aztán csak kevés ideig lesz állásom. MEg csak rosszat hallok róla. Van itt olyan, aki dolgozi, ilyen helyen? Vélemény?
2014. okt. 12. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ügyfelek 5 percenként próbára teszik a türelmedet és a főnök alap hangneme az ordítás.


Ehhez képest gyári meló kész üdülés(csináltam mindkettőt).

2014. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ordibalasbol tobbet nem kerek. Az vonz benne hogy legtobb helyen hetkoznap egymuszak van. Lehet sokat kerek, de nekem csak ez szamit igazan. Ha lehetne felolem mennek gyarba is csak ilyen munkaidoben.
2014. okt. 12. 19:47
 3/4 nufnuf ***** válasza:
hányinger. ma mondok fel.
2014. okt. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én már 7 éve különböző call centerekben tengetem napjaim. Nem a legegyszerűbb munka, szerintem születni kell rá. Ha nem szereted, ha számon kérnek, akkor nem a te munkád, ugyanis az a lényeg, hogy 5 percenként idegen emberek számon kérnek rajtad a szolgáltatásukkal kapcsolatos dolgokat. Felveszed az első hívást, még csipás a szemed, de már elküldenek a francba. Leteszed, nincs időd feldoglozni, jön a következő. A nehéz a melóban, hogy minden ügyféllel tiszta lappal kezdj, ne vidd át az előző hívás görcsét a következő ügyfélre, na és ez az amire nagyon kevesen képesek. Ezt tanulni nem lehet szerintem, születni kell rá. Én úgy fogom fel, hogy 5 percenként más emberek problémáit oldom meg, s így ha nem is nagyon de kicsit azt érzem, hogy van értelme a munkámnak.


Ebből kiderült, hogy bejövő hívásokat fogadok, van ügye a másik része, mikor te hívod az ügyfeleket, na azt is próbáltam, de azt csak 1 hétig bírtam, teljesen más hozzállás kell hozzá. Segíteni szeretek, számon kérni nem (behajtás) vagy értékesíteni kéretlenül (telesales) vagy faggatni embereket (kérdőívezés). Ezek borzasztó melók szerintem.

2014. nov. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!