Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call-centeres munkáról vélemyé...

Call-centeres munkáról vélemyének, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Erről a diákmunkáról lenne szó: [link]


Utánanéztem, de a vélemények eléggé megoszlanak erről a munkáról, ezért nem tudom, hogy el merjem-e vállalni.


2012. máj. 20. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

én dolgoztam call-centerbe, nálunk fontos volt a teljesítmény.

a munka nem nehéz egyáltalán viszont nagyon monoton,gyakorlatilag unalmas, és nincs benne semmi kihívás, A telefon végén mindenféle emberek lehetnek de ez nem okoz problémát senkinél, az egyik kicsit pa.raszt a másik kedves. Érdemes megkérdezni hogy kell e értékesítened telefonon és hogy biztos e a fix bér. Ha 1-2 hónapra szánod akkor érdemes elmenni, de én a helyedben szakmába illő diákmunkát keresnék, de ha nincs más próbáld meg

2012. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak 1-2 hónapra szeretném ezt a munkát végezni, mert így csak itthon ülök és nem csinálok semmit úgy viszont pénzt keresnék. Sajnos nincs olyan munka a közelben amilyen szakmát tanulok az egyetemen, van még árufeltöltés, pénztáros, büfés, szóval talán ez tűnik a legjobbnak. Az van írva, hogy 535 forintos órabért adnak, de majd azért rákérdezek, hogy ez fix összeg-e vagy teljesítményen múlik. Azt furcsálltam, hogy általában az ilyen jellegű munkákhoz odaírják, hogy 18 év felettiek jelentkezhetnek csak rá, viszont itt úgy látszik már 16 éves kortól felvesznek bárkit.

Attól félek, hogy az van írva, hogy folyamatos munkára keresnek embert és heti legalább 3 napot el kell vállalni, de én júliusban megyek nyaralni, úgyhogy csak addig szeretném csinálni (jó lenne tovább is, de gondolom olyat nem lehet, hogy 2 hétig nem megyek be aztán folytatom...).

Elég sok rosszat is olvastam erről a munkáról ezért félek elvállalni, azt meg lehet esetleg csinálni, hogy elvállalom a munkát és ha 2-3 alkalom után nem tetszik, akkor megmondom, hogy nem akarok többet menni?

2012. máj. 20. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
a leendő fönökkel kell megbeszélni, nálunk jó volt a rendszer, nincs probléma az ilyen munkával akkor van gond ha az ember hosszú távra tervezi, mert ez nem munka!Kényelmesebb mint az árufeltöltés, de add be a jeletkezést és kész
2012. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Már beadtam a jelentkezést, holnap megyek a melodiák irodájába, telefonon csak annyit mondtak róla, hogy majd ott személyesen elmondanak mindent. Rákérdeztem és azt mondták, hogy a jelentkezőket meghallgatják és közülük választanak embereket.

Ha megkérdezik, hogy mennyi időre szeretnék ott dolgozni és azt mondom, hogy egész nyáron vagy esetleg később is (azért, mert ha megmondom az igazat, hogy csak 1,5 hónapot lehet, hogy nem vesznek fel) attól még júliusban amikor megyek nyaralni felmondhatok?

2012. máj. 21. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
mindig az igazat kell mondani, egy hazudós munkavállalóra nem lehet adni. Mond meg hogy te XX.-től XY-ig nyaralsz, de tudnál akár mától kezdeni és a nyári szünet után is érdekel, csak az igazat, a hazgság mindig rosszul veszi ki magát
2012. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezt fogom mondani, remélem megértőek lesznek. Még az lenne a kérdésem, hogy azt, hogy Call-center hogyan kell kiejteni helyesen? Németet tanulok és az angol szavak kiejtésével mindig is hadilábon álltam.

Még azt szeretném megkérdezni, hogy a melodiáktól akivel beszéltem azt mondta, hogy lesz egy meghallgatás ahol megnézik hogy alkalmas vagyok-e a munkára. Ezen a meghallgatáson mire számítsak?

2012. máj. 21. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:

ejtés: Kól-center hansúly az ó-n van, szerintem elbeszélgetnek veled, attól függ mivel foglalkozik a cég ha pld értékesítéssel(ha nem kell hozzá képesítés akkor sztem azzal) hogy megkérdezik h mit mondanál a telefonba, hogy reagálnál bizonyos esetekre pld indulatosabb telefonhívásokra, ha elküldenek a pi.csába hogy viseled, mennyira vagy stresszes,



Esetleg el tudok olyat képzelni hogy belehalgatsz a kollegák hívásaiba és aznap neked is megkell 20-30 hívást csinálni. Nekünk olyan 350-400 hívás volt/nap ezt kényelmessen megcsináltuk


Szoktak olyannal jönni a telefon másik végén hogy: honnan tudja maga a telefonszámomat? (nyilvános telefonkönyvből) le van tiltva a telefonjuk(nincs letiltva) nem érdekli őket a mondókánk(fogást találunk és elmondjuk) stb nem nehéz munka csak unalmas, átmeneti munkának viszont nem rossz

2012. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!