Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jó hálozatépítőnek...

Szerintetek jó hálozatépítőnek lenni?

Figyelt kérdés
Egy MLM cégnél

2014. okt. 7. 06:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem, szamomra az a haszontalan aljamunka. Meg az utcaseproket is tobbre becsulom.
2014. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha szereted, ha minden ügyfeled zsigerből gyűlöl és 10ből 8 hívásban leosztanak vagy csak simán rád teszik a telefont akkor neked találták ki.
2014. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Halozatepito vagyok. Több pénzem van, mint előtte volt, több időm van, mint előtte volt, több barátom van, mint előtte volt. Persze nem szépíteni akarom, olyanokkal is találkozom, mint az első válaszolók. De ez így szép és változatos. Ha ez egyértelmű lenne, hogy jó, már mindenki csinálná.. Akkor ki maradna nekem? Ja, arra azért oda kell figyelni, hogy ne keveredj pilótajátékba, és hogy a terméked valóban piacképes legyen! Ne a csodacsipkebogyó kategória...
2014. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Akkord írd már le mi az a termék, ami tényleg piacképes, és így terjesztik...
2014. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
OK, de előtte mondd meg nekem, hogy szerinted objektíven mit jelent a piacképesség. Nem szubjektív szempontok érdekelnek, az mindenkinél más, hanem objektív, mérhető szempont.
2014. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hálozatépítés során nem az amway-re kell gondolni, ahol etetik az embert

Minden féle hülyeséggel.

2014. okt. 7. 21:42
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem az Amway-re ami az úttörő ebben a szakmában, akkor mégis mire??

Sciennet, Zeekrewards, Botanoo, Emgoldex és egyéb piramisjátékokra???


De pont az olyan cégekre kell gondolni, mint az Amway, FLP, Nuskin, Neways, GNLD, Sunrider, AVON, Oriflame stb amik már évtizedek óta bizonyítottan működnek és nem tűnnek el 2-3 év után a süllyesztőben.

2014. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

Most ez komoly? Pontosan te mondtad, hogy a termék piacképes legyen, ne csipkecsoda tea. Konkrétan írd, te mivel kereskedsz, vagy ha azt nem akarod direktbe, legalább egy halmazt kiegészítve a hasonló kategóriát képviselő termékekkel.

Szerintem ha valaki forgalmazni akar egy terméket, ami valóban piacképes, értéket képvisel, akkor vagy nyit egy márkaboltot, vagy pedig szaküzleteknek beszállít. Nem másokat vesz palira, hogy házaljanak a szemetével. Vásárlói oldalról ez pedig azt jelenti, hogy ha én akarok ilyet vásárolni, akkor elmegyek a megfelelő kereskedőhöz, megveszem és kész. Nem pedig idejön valami madár, aki rádumál, hogy most vegyek inkább rögtön részvényt a cégéből, mert akkor rádob még egy mikroszálas törlőkendőt, vagy 20 deka aranyat.

Igen tudom korlátolt vagyok és te nyilván miller vagy, mert havi milliókat viszel haza, de a hálózati pontod meg platina anyámkínja szinted az nem az, bocs.

2014. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Na, akkor így, az ömlengésed után végül is válaszolhatnál, hogy szerinted mi alapján kellene rámondanunk valamire, hogy piacképes, vagy nem?


Mert egyelőre úgy tűnik, van egy határozott elképzelésed, csak félsz azt megvédeni. Engem ez persze nem zavar...


Szóval? Szerinted mikor mondhatjuk valamire, hogy piacképes?

2014. okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem ha valaki forgalmazni akar egy terméket, ami valóban piacképes, értéket képvisel, akkor vagy nyit egy márkaboltot, vagy pedig szaküzleteknek beszállít"


OK. Te eddig hány terméket kezdtél forgalmazni? Csak hogy tudjam, mennyire kell adni a véleményedre... Egyet sem? OK, köszi.

2014. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!