Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskereséssel kapcsolatban...

Álláskereséssel kapcsolatban mindent megpróbáltunk, vagy nem bennünk van a hiba, és nincs állás?

Figyelt kérdés

A következőket próbáltuk eddig: 1,linkedin,2,profession.hu+más oldalak feltöltött önéletrajzok, 3,állásbörzék,4,folyamatos internetes önéletrajz küldések 5,ismerősök


Van még valami más is,kihagytunk valamit,vagy mindent megpróbáltunk?



2014. okt. 6. 14:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

1,Lehet,hogy József Attila idejében más voltak a nyelvi helyesírás szabályai,és lehet,hogy más most.Most internetet,cikkeket böngészve sehol sem olvasok olyat,hogy "kéne"


2,Az,hogy mondataim nyelvi és helyesírási hibáktól hemzsegnek,illetve,hogy ez az oka annak,hogy nem találtam megfelelő munkát,még senki nem mondta.Te vagy az első.Különösen úgy érdekes számomra,hogy nem is írtál pontos példákat, hogy hány mondatomban,milyen típusú hibák vannak.A másik dolog meg,hogy itt az oldalon,sokszor mobilról írok,és ott valóban könnyebb félreütni egy gombot,így helyesírási hibát ejteni,viszont a munka jelentkezéseket számítógépről intézem,és ügyelek erre. DE ha a kritikánál látom,hogy jogos,akkor köszönöm,és elfogadom.Viszont itt erről nincs szó,konkrét példamondatok hiányában,amelyek tele lennének helyesírási hibákkal illetve,hogy ezt még senki sem mondta,hogy ez lenne az okozója,hogy nem vettek fel,így értelemszerűen elutasítom,tehát nem a hozzáállással van a baj.


Szerintem munkával kapcsolatban, inkább az országgal van a probléma,ezért is menekülnek el olyan sokan innét,ezt viszont valóban biztosan látom.

2014. okt. 14. 09:26
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Akkor enniyben maradunk. Tanulságok:

1. A "kéne" szó nem létezik, mert az általad böngészett internetes cikekkben nem szerepel.

2. A következő mondat (betű szerinti idézet): "Aza baj,hogy amike állásokat én találok és jelentkeztek azoknál általában csak email cím van,vagy a tanácsadó cég honlapja,és azon keresztül jelentkezek,de ott sem tudom pontosan melyik tanácsadó foglalkozik ezzel." nyelvtanilag és helyesírásilag is tökéletes.

3. Te is tökéletes vagy, a hiba az országban van.

2014. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Sőt, még dolgozni se kell, csak heverni a kanapén, és dől a lé. (Apró betűs rész: miután jól megvetted a kezdőcsomagot iksz ezer plusz áfáért.) :D


Lásd még:

https://www.youtube.com/watch?v=EUmO0btOZ3M

[link]

2014. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!