Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a franc? Ne már, hogy...

Mi a franc? Ne már, hogy gyógyszerészként nem lehet elhelyezkedni!

Figyelt kérdés
Mindenütt keresem az állásokat, patikában szeretnék dolgozni. DE NINCS MUNKA! Mindenki azt mondta, ha ezt elvégzem lesz állásom, hát eddig nem úgy néz ki a dolog. Mi a fene van?!

2014. szept. 28. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Mivel évente több 100 gyógyszerész kap diplomát, így ezen nem kell meglepődni.
2014. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos..

Orvoslátogatónak el lehet menni, arra van kereslet és nem is fizetnek rosszul.

Személy szerint akar a ***om házalni, pókerarccal betörni mindenhová... nem az én stílusom.

(én nem gyógyszerész vagyok, de az eü-ben dolgozom)

2014. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy lesz állásod, ha elvégzed?
2014. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es, te mit dolgozol az eü-ben, ha szabad tudni? :)
2014. szept. 28. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Gyógyszerész diplomával , aki nem talál munkát , az nem is akar dolgozni.
2014. szept. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én nagyon akarok dolgozni, mégsem találok gyógyszertári munkát. Gyárba meg bemegyek, és már fel is vesznek, vagy mi? :O
2014. szept. 29. 23:24
 7/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok, lényegében adminisztrátorként dolgozom, papírokon és monitoron kívül mást nem látok, egyébként ökológia szakirányon végeztem. A meló nem olyan rossz - lehetne rosszabb is - csak a fizetés gáz.
2014. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Azért az ökológiát ne hasonlítsuk már össze a gyógyszerész diplomával kérlek. :)
2014. okt. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Írtam is, hogy nem vagyok gyógyszerész csak az eü-ben dolgozó biológus, amivel szerintem nehezebb elhelyezkedni.

Vegyész barátnőm gyógyszergyárban dolgozik, ha gyógyszertárban nem jön össze meló, próbálkozz multiknál.

Mondjuk ő is hasonlóan hozzám gép előtt ül egész nap, abszolút nem hasonlít a gyógyszertári munkához.

2014. okt. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem akar dolgozni??? El vagytok tévedve. Úgy csináltok, mintha pár nap alatt lehetne munkát találni. Én FSZ szakot végeztem egyetemen, és két évig azt hallgattam, hogy "hiányszakma", meg hogy "egyszerű lesz elhelyezkedni"... Ja, tényleg, 3 hónapig szenvedtem, mire felvettek irodára, és még csak nem is ezt tanultam. Erről ennyit. Sajnos ez a valóság, rohadt nehéz elhelyezkedni, ismertség nélkül meg főleg... És tökmind1 milyen szakmáról van szó, ha talál az ember állás még nem 100%, hogy fel is veszik.
2014. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!