Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a buktatók a Vodafone...

Mik a buktatók a Vodafone által szervezett betanítás után?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ők betanítanak és nekem alá kell írni egy szerződést, hogy x hónapig náluk dolgozok. Ilyen van?

Úgy érzem ez most az utolsó lehetőségem a pénzügyi csőd elkerülésére, ismerős mondta, hogy betudja adni az önéletrajzom, így ki tudjuk kerülni a munkaügyi központot. Azt mondta 3 hónap a betanulás, ez alatt cafetériában fizetnek. Az nekem jó, mert legalább a kajára nem kell párom fizetéséből költeni, azt tudom én állni.

De vannak-e valami rejtett buktatói ennek az egésznek?



2014. szept. 28. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondoltál? Betanítanak, belédölnek néhány százezret, aztán mész ahova akarsz?


Nem kötelező aláírni semmilyen szerződést, mindent alaposan elolvashatsz és megfontolhatod. Innentől nem buktató, hanem a szerződés betartása.

2014. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na igen, a tanfolyam ha jól tudom több százezer forint, és ha 1 éven belül felmondasz, gusztustalan módon visszafizettethetik veled. Bár ez vállalkozó függő is, a legtöbb vodafone franchise, szóval olvasd át a szerződést.
2014. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!