Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találjak munkát, ha az ég...

Hol találjak munkát, ha az ég világon semmi képzettségem nincs,2 év múlva lesz érettségim is?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag csak call centerekbe vesznek fel, de az teljesítménybéres, és egyáltalán nem tudok embereket meggyőzni arról, hogy vegyenek felesleges, drága hülyeségeket.

Még a legegyszerűbb munkákhoz is, amit simán meg tudnék csinálni, érettségi kell. Vagy diákokat meg fogyatékosokat (nem pejoratívan) keresnek. Estisként nem számítok diáknak.

19 éves vagyok. Van még remény?


2014. aug. 26. 16:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg legszívesebben meghalnék. TB-s pszichológus nincs. Sőt, TB-m sincs, miből lenne...
2014. aug. 26. 16:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még végzettséggel is marha nehéz munkát találni. A remény hal meg utoljára, szokták mondani, csak amikor már hetekig zacskós levesen és párizsis zsömlén él az ember, akkor nehéz pozitívan állni a dolgokhoz. De persze örüljünk, hogy ez is van, mert van ennél lejjebb is.

Jelenleg pályakezdő vagyok, de mindenhová, ahová mehetnék, oda szakmai tapasztalat szükséges. Csak sajnos nem tudok szakmai tapasztalatot szerezni, mert nem vesznek fel. :)

2014. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végre valaki megért!
2014. aug. 26. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Angolul, németül beszélsz?
2014. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Én is megértelek. Nekem diplomám is van, meg angol, német ffokom-engem meg az életkorom miatt nem veszek fel sehova, mert aki elmúlt 40-50 éves nő, az dögöljön meg.


De úgy látom a fiataloknak sem könnyű.

Nekem sincs tb-m és 1 nap csak 1x eszem.

2014. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Angolul eltársalgok, de annyira nem, hogy ezzel munkát találjak, tehát fordítani, tolmácsolni, vagy hasonlót nem tudnék még. Külföldre menni pláne nem.


Utálom ezt a világot, nem is értem, minek kellett megszületnem...

2014. aug. 26. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Jelentkezz be a munkanélkülibe, és akkor legalább TB-d lesz.

Szórólapozással is próbálkozhatsz, persze nem sokat fizet, de az is több ,mint a semmi.

2014. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Angol korrepetállás?
2014. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!