Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hirdethetném magam fordítóként...

Hirdethetném magam fordítóként 16 évesen?

Figyelt kérdés
Tudnék fordítgatni például, de nem tudom, hogy csak így adhatok-e fel hirdetést. (16L)

2014. aug. 18. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Fordítani kismillióan tudnak angolról, németről, de spanyol, francia és olasz nyelvet beszélő embert is viszonylag könnyen talál az ember, ha meg nem, Google Translate megoldja. Amit meg kell fizetni egy hivatalos fordítónál, az az, hogy rányomja a pecsétjét, hogy "Igen, én Gipsz Jakab a német nyelv doktora kijelentem, hogy ami ide van írva, az ezt és ezt jelenti magyarul". Mert hivatalos fordítást csak így fogadnak el. Magyarán nem is a fordítást kell megfizetni, hanem a pecsétet. Azt meg te nem adhatsz.
2014. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Hirdetheted, csak persze így:


16 éves lány fordítást vállal.

2014. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Persze, csak sehol nem fognak komolyan venni.
2014. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fizetek, ha megoldod az angolházim. :D
2014. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először is, az első kommentelő válaszát javítanám: nem igaz az, hogy angolról, németről kismillióan tudnak fordítani. Inkább az az igaz, hogy angolul és németül BIZONYOS szintig kismillióan beszélnek/értenek. A fordítás sokkal több annál, mint valaki jól tud egy idegen nyelven, és esetleg még magyarul is képes összehozni egy értelmes mondatot. A fordítás tudatos döntések sorozata másodpercről másodpercre. 16 évesen maximum mondatokat tudnál fordítani (bocsi), az igazi fordítás műfordítás vagy egy szakterületen fordítás (jogi, gazdasági, egészségügyi, műszaki, számítástechnika stb.)
2015. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!