Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diploma,2 nyelv - nem találok...

Diploma,2 nyelv - nem találok normális állást. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy diplomám ami nem büfészak, van két felsőfokú nyelvvizsgám, és még sem találok olyan állást ami nem ügynökösdi lenne, vagy éppen nem minimálbéres. Ami most van, ott is 70000-et keresek, de nem bírom már fizetni g a csekkeket sem. Egy vidéki nagyvárosban lakom. Mit javasoltok, menjek külföldre, vagy inkább Pestre?

2014. aug. 15. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mindenképp lakóhelyet váltanék, ha valóban beszéled a két nyelvet, és tényleg piacképes a diplomád, akkor Pesten könnyen találsz munkát, de akár "át is ugorhatod", és mehetsz külföldre. Melyik két nyelv az?
2014. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mi a szakmád?
2014. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
angol és szerb
2014. aug. 15. 22:18
 4/21 anonim ***** válasza:
Milyen diplomád van?
2014. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
biztonság és védelempolitika szakon végeztem
2014. aug. 15. 22:18
 6/21 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel, hogy túl speciális.
2014. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Pesten élek a biztonsági szakmához közel dolgoztam és munkanélküliként még nem találkoztam a szakmádat érintő hirdetésekkel...

Pesten van már a fél ország tele vagyunk munkanélküliekkel és ezt sajnos kihasználják a munkáltatók. Ennek hatására már itt sem lehet olyan jól keresni mert van kínálat bőven és én is rendszeresen minimálbéres, meg be nem jelentett állásokba futok bele.

A biztonsági szakma meg az építőipar a takarítócégek és az idegenforgalom mellett a legnagyobb simlis vállalkozások.

Szóval nem tudom ezzel a diplomával mire fogsz menni...esetleg biztonsági cégnél biztonság szervező, vagy szolgálat vezető...

2014. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, ennél jobban nem lehetne megfogalmazni, valóban túl speciális. Szóval ha Pest is kiesik, akkor nem marad választásom, mint elhagyni az országot.
2014. aug. 15. 22:51
 9/21 anonim ***** válasza:
marad külföld, de ilyen végzettséggel ott sem tudsz mit kezdeni, ott is maximum minimálbér juthat, ami átszámolva jó, de fizetni a magas lakbért, akkor már nem olyan magas.
2014. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerb? Jól megy? Ha igen, megpróbálkoznék az nemzetbiztonsági szolgálatnál. Bár nem ismerem az előéletedet, ha úgy gondolod hogy fedhetetlen vagy akkor érdemes, talán összejön valami....
2014. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!