Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pilóta szeretnék lenni....

Pilóta szeretnék lenni. Lehetséges?

Figyelt kérdés
16/F vagyok,most leszek tizedikes,s szeretnék pilóta lenni.Azt tudom,hogy matek,fizika,s az angol kell hozzá,csak hát sajnos/nem sajnos nem tudom,4-es vagyok mindegyikből,4-es eredmény elég eredmény vajon ahhoz,ha valaki pilóta akar lenni?
2014. aug. 13. 22:47
 1/4 A kérdező kommentje:
S természetesen nem vadászpilóta,hanem utasszállító,vagy teherszállító pilóta szeretnék lenni.
2014. aug. 13. 22:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lexikális tudás fontos, de általában inkább az egészségügyi alkalmasságon esnek ki emberek. Korán sem olyan egyszerű pláne utasszállító gép pilótájává válni, ahogyan szerintem te azt gondolod. Több évig tart a képzés és eléggé zsebbenyúlós magyarul drága. Az alapokat neked kell fizetned, de ha mar eljutsz egy bizonyos szintig akkor a további tanfolyamokat képzéseket a fizeti a cég aki alkalmaz. Pl.: Az hogy utasszállító repülőt vezethess több tízmillió forintos mutatvány...
2014. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az oldalt tanulmányozd át.

2014. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként egészségi állapottól is függ.

2014. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!