Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan cégnél ahol a terület...

Olyan cégnél ahol a terület nagy része be van kamerázva, mennyire hátrányos ha olyan helyen tartózkodni, ahol nem lát a kamera?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
most dolgozni akarsz, vagy lopni a cégtől? olyan cégnél voltam sokáig, ahol kamera volt a WC-n kívül mindenhol, de nekem nincs rejtegetnivalóm, így kit érdekel. a kameráktól, azok félnek, akik titkolnak valamit.
2014. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A biztonsági szolgálat emberei tudják, melyek azok a helyek, amelyeket nem lát a kamera. Ebből következik, hogy figyelik, ki megy olyan helyre, tehát ha valami történik, fel fogják jegyezni az illető nevét, viszont bizonyíték hiányában nem tehetnek semmit. A többi már csak a főnökön múlik, mit hisz, mit gondol.

Anno volt egy ilyen eset a munkahelyemen, akkor pechemre én voltam a szemtanú. A kamera nem látta, hogy ő mit csinál, csak azt, hogy ő bement, és hogy én épp ott pakoltam az árut. Az igazgató behívatott: vagy elmondom, amit láttam, vagy kirúg. Elmondtam, a főnököm repült, viszont utána kiutáltak a többiek... Hát igen, az emberek hülyék.

Szóval ha esetleg jogilag nem bizonyítható a bűnössége, sőt, nem is tesz semmit az, aki a "láthatatlan" helyen tartózkodik, balhé esetén a hülye emberek pletykája miatt lehet, hogy távoznia kell a cégtől.

2014. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!