Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kezdjek neki? szerintet...

Hogyan kezdjek neki? szerintetek nem késő? A kérdés tehát. Hogyan lehetnék híres és minimálisan gazdag?

Figyelt kérdés

Nos tehát a lényeg hogy 20éves vagyok. Jelenleg Egy esti gimnáziumba járok 3 év múlva érettségizek. leszeretnék tenni egy szakmát amivel aztán jól jövedelmező állást találnék és még karriert is építhetnék akár híres is lehetek a szakmámban. Jelenleg vannak ötleteim hogy milyen szakmát tegyek le néhányat leírok. Pl Szakács+ Vendéglátó üzletvezető ,Bűnügyi nyomozó, Rádiós műsorvezető, Zenész zenei pálya ami még érdekel, Vagy mondjuk ha szerintetek ezek nem jó ötletek akkor ha tudnátok valami mást akkor azt meghallgatom hiszen nyitott vagyok sok minden új dologra.

Igazából nem multimilliomos szeretnék lenni (jó nem mondom nem hangzik rosszul) de nem ez a célom hanem hogy pár év múlva elmondhassam hogy egy komoly szakmám van komoly munkahelyem, stabil biztos karrierem, és anyagi hátterem. Komoly válaszokat kérnék mert nem hülyeségből viccből írom ki ezt a kérdést. Amit tudni kell rólam 20 éves fiatal férfi vagyok. sok energiával kicsi túlsúllyal szóval modellnek már kizárva. Am pedig nyitott vagyok sokféle új dologra. megbízható embertípus vagyok.


2014. júl. 29. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A jó álláshoz és a sikerhez vezető úton sokkal több múlik a kapcsolataidon (ismerősök) mint azon hogy milyen szakot végeztél.


Az is igaz, hogy nivósabb vagy fizetős magániskolákban hamarabb találsz gazdag diákot komoly ismerettséggel.

2014. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. És köszönöm h komoly választ adtál. ettől függetlenül várom azért még a komoly válaszokat.
2014. júl. 31. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!