Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol a kakukktojás? Jelentkezek...

Hol a kakukktojás? Jelentkezek és kapok pénzt. (bővebben)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt most nem teljesen értem... Miért adna nekem bárki is azért pénzt, hogy munkát keressek?

Vagy csak szimplán magyar mentalitás, hogy ingyen adnak nekünk valamit önzetlenül? Nincs valami apróbetűs rész, hogy ez csak 1 kölcsön, és vissza kell fizetni?



2014. júl. 23. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az EURES nem atveres, olvasd vegig a cikket.
2014. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idehaza is jó lenne egy ilyen program. Akar a fene kimenni külföldre, idegen helyre, idegen országba, idegen emberek közé, és afgánokkal együtt lakni és közös mosdót használni.


ÉN személy szerint itthon akarok munkahelyet, ami nem a kizsákmányolásra és a napi 12+órázásokra épül minimálbérért.

2014. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a vágyak meg a valóság... :/:/:S
2014. aug. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!