Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen rossz Magyarország...

Miért ilyen rossz Magyarországon a vagyonőrök helyzete?

Figyelt kérdés
Külföldi tapasztalata esetleg van valakinek?
2014. júl. 17. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Mindenhol rossz, mivel ez egy tul nagy szakkepzettseget nem igenylo munka, kis tulzassal egy harcikutya is kepes ellatni. Pont ezert sehol sem fizetik meg, ha valaki lelep, 20-an ugranak a helyere.
2014. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert tök felesleges a munkájuk? Kb arra jók, mint a madárijesztők.
2014. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Ezt nem jelenteném ki,hogy felesleges a munkájuk,mert végül is vigyáznak a dolgokra.Kőkemény 24 órázni,minden elismerésem aki ezt bírja :O
2014. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
24 orazni kemeny am, kar hogy kozben 10-bol 10 ejjel alszik, a maradek idoben meg segit a tolvajoknak kivinni az arut...
2014. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is 24 órában vagyok. Az utcán vagyok, egyedül, munkagépekre vigyázok. Még éjszakára sem adnak egy embert.
2014. júl. 18. 08:34
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kerdezo, meseld mar akkor legy szives el, hogy miert kene 'jobbnak' lenni a helyzetednek? Mi az, amit neked tenylegesen csinalni kell, ami szakertelmet igenyel, amin gondolkodni kell? Mitol tobb a mostani 'munkad' egy harcikutyaetol, akit ugyanugy be lehetne idomitani, hogy ne engedjen senkit a gepek kozelebe?


Ezert kell tovabbtanulni, hogy ne ilyen ertelmetlen melokkal menjen el az eleted.

2014. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Többek között ezért is (lásd előző válaszolók). Utolsó utcaseprőnek nézik az embert, alacsony a szakma megbecsültsége. Pedig nem kéne egy kalap alá venni az áruházban 12 órát talpaló őröket az építkezési területen láblógató nyugdíjassal (mellesleg ő is tisztességes tevékenységet végez, értékekre figyel)Én jelenleg 24 órás szolgálatban dolgozom (24-48). A munkahelyemen hajnali 2-től este 8-10-ig van forgalom és utána még ellenőriznek is. Mikor aludjak? Járőröznöm kell, kamerát figyelni, papírokat vezetni (forgalmi napló), kulcsokat kiadni, ellenőrizni táskát-járművet. Szerinted ez olyan laza? A felelősségem se kicsi és fingod nincs róla mennyi problémás helyzetet teremtenek az emberek amit nem könnyü kezelni. Ezért kapok 100-120 ezret, bejelentés 4 órás, szabadságpénz nuku, szabi nincs, táppénz 4 órára... Szemét, rohadt világ ez. A kamarai és vagyonőrcégek vezetőit is börtönbe kéne zárni...
2015. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmondok valamit amiről nem nagyon mernek beszélni. A legtöbb vagyonőrcég vezetője kamarai tag-vezető. Ezek a köztörvényes BŰNÖZŐK, feketén vagy 4 órában foglalkoztatják az őröket. Sokszor nincs szabadságpénz, nem mehetnek el pihenni, kifizettetik a munkaruhákat, kajajegy béren kívül juttatás nincs. Aljas 350-500 forintos bérért melóznak, de voltam már olyan helyen ahol 300 forint volt az órabér. Mindezt 2015-ben! Kéne ide egy erős szakszervezet, tüntetés, és bevezetni a kötelező órabért. Véleményem szerint 500 forint alatt nem szabadna már fizetni sehol se.
2015. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!