Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki oriflame-val...

Dolgozik valaki oriflame-val esetleg Avonnal? és ténylegesen mennyit lehet vele keresni vagy mik az elvásárok?

Figyelt kérdés
Valaki tudna valami részleteset róla aki már csináltaa csinálja esetleg!bocsi h ide irtam de az anyukák érdekelnének kis gyerekesek!havi szinten menyi pénz van ebben?
2010. jan. 7. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia...

nem hinném hogy sok pénz forogna benne...a hav munkabért sem éri el..ez inkább mellékállás...megrendelök és termékek utána egy bizonyos összeg elérése után kapsz valami ajándék kenceficét...

annak megéri akinek az ismerös listája az egekben van...ha van társaságod és kedvelik az avont..akkor probáld ki..de ne várj azonnal sikert...honapokba is telhet..majd ha koordinátor leszel..egyébként sok sikert hozzá

2010. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Avonnál tanácsadónőnek jelentkezhetsz, katalógus áron adod el a termékeket, te pedig kedvezményes áron kapod. A kedvezmény a rendelés összegétől függ, alapesetben 15%. Vannak, amikre ettől kevesebb, fix 10%, fix 5%. Ha nagyon sokat rendelsz, akkor 30% a nem fixesekre.

Nyugodtan megpróbálhatos, interneten is jelentkezhetsz, nincs belépési díj, sem havonta fizetendő tagdíj. Ha nem rendelsz, akkor sem kell semmit kötelezően megrendelned, vagy fizetned.

Akkor tudsz belőle pénzt látni, ha sok ismerősöd van, akik rendelnek.

Később lehetsz vezető tanácsadónő, kordinátor, akkor már a hozzád tartozó tanácsadónők eladásai után is kapsz jutalékot.

2010. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ezek a termékek elég drágák.Csak akkor vágj bele,ha van sok pénzes ismerősöd.Különben semmi hasznod nem lesz.
2010. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csináltam anno, avonos voltam. Meggazdagodni nem fogsz belőle, de nekem arra jó volt, hogy amit meg szerettem volna venni a katalógusból magamnak, azt többnyire meg tudtam venni a pénzből, amit megkerestem az értékesítéssel. Nekem így is bőven megérte.

Egyébként az avonos cuccok nem drágábbak, mint amit pl. a DM-ben kapsz, és mindig vannak kedvezmények.

Nekem akkor ment, most nem tudom, hogy menne, mikor ált. kevesebb az emberek pénze mindenre...

2010. jan. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!