Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg havi 15 ezerrel...

Tényleg havi 15 ezerrel viszünk haza majd többet? Az adócsökkentés valóban érezhető lesz?

Figyelt kérdés
Kb 105 ezer ft a nettó fizum,de változó,hol több hol kevesebb valamivel.Jobban járunk majd?
2010. jan. 3. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 105ezer a nettód, akkor 151ezer Ft a bruttód.

Ekkora összegnél csak 2.500Ft-tal nő a nettó kereseted.


15ezerrel azoknak nő a nettó fizuja, akik 210eFt-ot keresnek bruttó.


[link]

2010. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Gondoltam,hogy lesz benne egy csavar. megint ki jár jobban,aki sokat keres,vigyen haza még többet....Én ezért a pénzért folyamatos 12-24 órában éjjel, és nappal is dolgozom,karácsony,szilveszter más ünnepek, nem számít. Tehetetlen idős embereket ápolok.Havi kétezer5t -hát,majd'mondtam valamit....
2010. jan. 4. 04:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, igen...

Amikor az SZJA módosításról volt szó, nagyon megörültem, mert azt hittem, hogy logikus módon a kispénzűek keresete növekedni fog a nagy keresettel rendelkezőké pedig stagnál, vagy kis mértékben csökken...

Ehelyett pont fordítva történt, aki keveset keresett, pici emelést kapott, aki sokat, az nagyot, szóval csak nőtt a különbség a rétegek között.

Kár!

2010. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja. A családipótlékkal is mit meg variáltak, papírok kitöltetése, adóba beépítés, stb, közbe meg kiderült, hogy sok hűhó a semmiért...
2010. jan. 4. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!