Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1. Spontán szeretném elküldeni...

1. Spontán szeretném elküldeni az önéletrajzomat. Van közvetlen emailem az osztályhoz, de nem tudom, hogy írjam meg a kísérőlevelet?

Figyelt kérdés

Pl Az interneten álláskeresés céljából kerestem fel az Önök honlapját, ahol láttam, hogy van közvetlen elérhetősége az xy osztálynak. És utána írjam, hogy hol, mit végeztem, stb? Indoknak annyit tudok felhozni, hogy szeretnék ott dolgozni, de azért ez kevés.

2. Már egy hete elküldtem egy másik helyre az önéletrajzomat, kísérőlevelet, de nem küldtem bizit, mert akkor még nem kaptam kézhez. Küldjem el ezt is? Ok, de mit írjak a kísérőbe?

Pl xy-án küldtem el az önéletrajzomat az Önök cégéhez, amelyben állás után érdeklődtem. Szeretném elküldeni a bizonyítványomat, amelyet nemrég kaptam kézhez - ez nagyon gáz levél...

Van ötletetek?



#kísérőlevél #spontán megkeresés
2014. máj. 31. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél már életképtelen!


A munkahelyeden is random megkérdezed, hogy kijöhetsz-e pisilni?

2014. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
google: kísérőlevél-minta és találsz egy csomót...
2014. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!