Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 4 jogosítvánnyal mit lehetne...

4 jogosítvánnyal mit lehetne kezdeni érettségi nélkül?

Figyelt kérdés
Személygépkocsi, tehergépkocsi, autóbusz, targoncavezető jogosítványokkal mennyire nehéz munkát találni? Sajnos a legmagasabb iskolai végzettségem 8 általános iskola. Érettségi nélkül nem fogok munkát találni?
2014. máj. 29. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
ugy oszinten, te alkalmaznal valakit, aki meg a kozepiskola vegeig sem vergodott el? a sok jogositvany mellett nem hiszem el h. ne tudtal volna akar estin leerettsegizni.
2014. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"ugy oszinten, te alkalmaznal valakit, aki meg a kozepiskola vegeig sem vergodott el?"

Ha jól eltudja végezni az adott feladatot, akkor ebben az esetben határozott IGEN. Szerinted mivel jobb buszsofőr/kamionsofőr valaki attól, hogy neki megvan az érettségije? Nem akarom ennyi idő után elkezdeni az esti gimit, bár hetente "csak" 3x kellene bejárni, de minimum 3-4 év múlva lenne meg az érettségi. Nem orvos vagy tanár szeretnék lenni, hanem sofőr. Mennyi esélyem van így állást találni?

2014. máj. 29. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
nezd, keresheted a kifogasokat, de a mai vilagban 8 altalanossal maximum segedmunkara fognak felvenni.
2014. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Magyarországon nem sokat azonban külföldön, csak jogsi és tapasztalat kell, ha ez van, 1500 euró fölött kapsz :))
2014. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

[link]


74%-os te ne ugrálj itt, menjél egyetemre, aztán maradj is itthon.

2014. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyetemre mentem, itthon maradtam, felmilla a bejelentett fizetesem, es nem az allamnak dolgozom. van meg kerdesed?
2014. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 4

Az a gond, hogy tapasztalatom még egyáltalán nincs, kivéve a "B" kategóriát. Külföldi meló már nekem is eszembe jutott, de gondolom oda kell némi nyelvtudás. És hogy külföldön mennyit ér 1500 euró, az megint más kérdés. Ha megkeresnék ott havi szinten kb. 300-400 ezret, abból mennyit tudnék félrerakni? Gondolom nem maradhatnék magyar állampolgár, ha ott dolgoznék éveken át. Tesómnak van egy ismerőse aki Angliában dolgozik egy hotelben, és állítólag nagyon jó fizut kap, de oda is költözött véglegesen. Nem tudom nekem mennyire sikerülne külföldön valamilyen fuvarozó állást találnom, de egyenlőre még biztosan nem mennék ki.


Budapesten sikerülne állást találnom valamelyik jogsival? Ha nem kérnének érettségit, akkor lehetnék pl. futár, buszsofőr vagy valami hasonló. Sikerülhet? Jó lenne ha valaki mondana valami biztatót.:/

2014. máj. 29. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
BKVnál szinte mindig van felvétel autóbuszvezetőnek.
2014. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!