Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levél? Segítség!

Motivációs levél? Segítség!

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, egy benzinkúton dolgoztam eladóként kb fél évig. De más helyen szeretnék elhelyezkedni. Itt szereztem némi tapasztalatot a kereskedelemben, valamint az értékesítési módszereket elsajátítottam.

Bármilyen normális egy műszakos munkát megpályázok nem feltétlen kereskedelmi jellegű, de bele szeretném valahogy szőni hogy közvetlen, barátságos, mosolygós, emberekkel könnyen szótértő személy vagyok és ezt a képességemet valahogy kiemelni, mert ez általánosságba véve jó, előny.

Pontos precíz munka stb ezt is beleírom.

Bármilyen értelmes segítséget elfogadok. Köszönöm előre is


2014. máj. 24. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom, hogy segítségre szorulnál.


Ugyan úgy, ahogy fent leírtad, beleírod a motivációs levélbe is. Ne azt írd, hogy "mások ilyennek ismernek", hanem úgy írd bele, hogy efelől senkinek semmi kétsége se legyen.


A motivációs levél egy nagyon személyes megnyilvánulás. Mondhatjuk úgy, egy baráti beszélgetés a leendő főnököddel. Nyugodtan mehet bele egy kis kötetlenség is, ami persze az udvariasság határát ne feszegesse! :)

2014. máj. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!