Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet ebből gond? Bővebben lent

Lehet ebből gond? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap jelentkeztem egy állásra de csak az önéletrajzomat küldtem el (a cég hivatalos oldalán nem kértek motivációs levelet), viszont aztán rákerestem a munkára google-al és egy nagyobb álláshirdető oldalon is ott volt ugyanez az állás, csak ott írták, hogy motivációs levelet is kell mellékelni. Így ma elküldtem azt is (megírtam külön erre az állásra) és megint elküldtem az önéletrajzomat plusz a motivációs levelemet. Lehetséges, hogy emiatt nem fognak komolyan venni? Sajnos nem tudtam magyarázatot sem írni és elnézést kérni, mert nem e-mail címre kellett küldeni hanem a weboldalukon keresztül ahol nem volt megjegyzésnek ilyen üres mező ahova írhattam volna.

2014. máj. 12. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

gond annyi lehet, hogy esetleg nem vesznek fel. aki így jelentkezik egy állásra, hogy egyszer az önéletrajzát, másodjára meg a motivációs levelet küldi el, azt ezek után nehezen lehet komolyan venni. Ha esetleg van valami különleges képességed, ami miatt felfigyel rád a cég, esetleg esélyes lehetsz. Ha nem, akkor simán elsiklanak a dolog az önéletrajzod felett.


Az meg hogy nem volt kérve a motivációs levél, az egy dolog, de a mai álláspiacon gyakorlatilag egy takarítónak is kell motivációs levél, ha dolgozni akar. Ez is egyfajta szűrő.

2014. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!