Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem kapom meg a különböz...

Miért nem kapom meg a különbözetét?

Figyelt kérdés
Szerdán volt fizuosztás és nem a saját pénzem kaptam meg hanem egy kollégámét aki kevesebbet kap mint én. Szóltam neki h egészítse ki az én lóvémat de ő már elköltötte. Önkormányzatnál vagyok szakmunkás ő viszont segédmunkás és nem érthetem h tudták összekeverni a papírjainkat. Ők ez ügyben nem lépnek és nemtom mit tudok csinálni.

2014. máj. 3. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Hat nem a kolleganak kellene lepni, hanem a munkaltatonak.
2014. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem lép a munkáltató a munkatársammal meg nem megyek semmire
2014. máj. 3. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A munkatarsadnak semmi koze hozza. A munkaltatonak kell lepnie. Eloszor szoban kerd ujra, utana irj tertivevenyes levelet.
2014. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom, nem írtad alá, hogy megkaptál egy olyan összeget, amit nem is kaptál meg (legalábbis remélem).


Ha nem reagálnak a szóbeli kérésedre, akkor írásban tedd ezt meg nekik úgy, hogy igazolni tudd, átvették azt Tőled. Ha záros határidőn belül erre sem reagálnak, akkor a nyakukra lehet küldeni a Munkaügyi és Munkavédelmi Felügyelőséget...

2014. máj. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!