Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cnc és gépi forgácsolók ti...

Cnc és gépi forgácsolók ti mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
Írnátok menyét is meg fizetést, pályakezdőké is érdekel.

2014. ápr. 25. 18:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, megyét is írnátok ?
2014. ápr. 25. 18:21
 2/5 anonim válasza:
Hajdú-Bihar/Debrecen 2200ft/óra bruttó. Siemens, Okuma, NCT.
2014. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyakorlattól és attól függően hogy ,hogy adod el magad, hogy mutatkozol be,NETTÓ (!):800-1400-ig Bp.-en . CNC-s ként.
2014. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem 130000ft nettó 2 műszakba, de dolgozok cnc esztergán simens , nct marón és hagyományos gépeken is, szóval a tmkban mindenen, rajtam kívül a többi ember betanított dolgozók ők nem kapnak annyit, ja annyit hozzátennék, pályakezdőnek minősülök még,de meg a munka egyedül rég óta. Csak ,ha meglesz a megfelelő gyakorlati idő mindenképp váltani akarok mert szerintem kevés.
2014. máj. 2. 11:57
 5/5 pampy válasza:
Budapesten vagyok 1200-nettó órabér 3 műszak.és van műszakvezetői pótlékom, de az órabérembe benne vannak a műszakpótlékok is.Tehát nem túl jó.
2014. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!