Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunka van Ausztriában?

Milyen diákmunka van Ausztriában?

Figyelt kérdés
Felsőfokú ÖSD nyelvvizsgám van és az osztrák-magyar határon lakom. Nyáron szeretnék dolgozni valamit, de mivel gimazista vagyok, nincs végzettségem. Milyen munkakörben dolgozhatnék szerintetek? Itthon, Magyarországon már dolgoztam egy polgármesteri hivatalban, de túl kevés volt a fizetés és unalmas volt. Gondoltam, ha már perfekt német vagyok akár ki is mehetnék dolgozni, csak nem tudom pontosan mit. Pl fagyizóba/kávézókba felvehetnek, vagy mindenképp végzettség kell hozzá? Köszönöm 17L

2014. ápr. 20. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a legnagyobb probléma az, hogy még nem vagy 18. Egyébként nézz körül álláskereső oldalakon... én anno leginkább gyári munkákat találtam.


Végzettség ahogy itthon sem, úgy ott sem fog kelleni.

2014. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!