Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mc'Donaldsban mennyi kb a...

Mc'Donaldsban mennyi kb a fizetés egy hónapra ha 8 órában dolgozom diákmunkán ( 15 éves vagyok )?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
60-70Ft ha hülyére dolgozod magad. De szerintem 15 évesen még nem fognak a McDonaldsba foglalkoztatni.
2014. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen nem fognak sehova felvenni dolgozni, 16 évesen is csak szülői engedéllyel, maximum 4-6 órában, de inkább 4. A 8 órás munkavállalók 18 év felettiek, egy részük nem diák (így jobban lehet keresni mindenhol). Mellesleg a diákszövetkezet levon a béredből, így még kevesebbet kapsz kézhez.
2014. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik cimborám keres diákmunkásként úgy 90 körül ott hogy csak éjszakázik, és szabadnapot kb csak akkor vesz ki mikor már muszáj. Gyakorlatilag úgy űzi mintha főállásba dolgozna ott, így keres ennyit.
2014. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 80ezer ft körül szoktam kapni, heti 5*8 órában, de én nem megyek esti műszakban. diákmunkásként jobban keresel,a főállású munkatársaim 64ezret kapnak. diákmunkásként csak SZJA-t vonnak.
2014. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] náluk szoktak lenni mekis diákmunkák, kb 600-700 forintos órabért adnak, délelőtt 600, délután 700, ebből 16%-ot kell levonni. Tehát délelőtt kb 504 forintos órabérben vagy, délután 588 (ezeket már kézhez kapod).
2014. márc. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja most nézem, hogy 15 éves vagy, ha jól tudom, 15 évesen csak nyáron dolgozhatsz. 16 éves korodtól már dolgozhatsz szülői engedéllyel egész évben, ha jól emlékszem, de persze akkor sem egész napokat.
2014. márc. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 évesen iskola mellett egyrészt képtelenség 8 órás állást vállalni, másrészt pedig jogilag sem lehetséges.


mondjuk végzel 2kor a suliban, 3ra bemész melózni, aztán 11kor vége a műszaknak, és másnap reggel 7kor szépen kipihenten elindulsz iskolába? leckeírás, tanulás nyomokban sem fedezhető fel a napirendedben, a kialvatlanságnak is hamar elkezdenek jelentkezni a tünetei, és már meg is buktál.


persze a fent vázolt eset kitalált, és szerencsére a valóságban nem fordul elő.

ne pénzt akarj keresni, hanem tanulj, neked most az a dolgod. elég lesz akkor 8 órában húzni az igát ha már elvégezted a sulit.

2014. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem iskola mellett gondoltam, hanem nyaron, csak azt kifelejettem
2014. máj. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!