Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetek befutott énekes?

Hogyan lehetek befutott énekes?

Figyelt kérdés
Nem akarok tévés akármikbe jelentkezni, mert az komolytalan és ripacskodás. Annyiszor elképzelem milyen fényképeim lennének, hogyan néznék ki gitárral a kezemben, meg miket mondanék. Áprilistól fogok majd járni énektanárhoz is. Mi az, amit még meg kellene tennem, hogy rajongjanak értem?
2014. márc. 13. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik a művészet kevésbé érdekel, mint hogy híres legyél, "rajongjanak érted". tehát mégis jó lesz a "tévés akármi", ennek ez a legjobb útja. persze némi énektudás nem árt.
2014. márc. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy létrehozok egy face oldalt, ahol lehet likeolni és egy youtube csatornát, ahova felteszem amit csinálok. Csinálnék pár lengébb öltözetű előadást, hogy nézzenek is, aztán rájönnének milyen kellemes amit énekelek. Ez elég lenne indulásnak?

Próbáltam utcazenészkedni is, de ott csak meghallgatnak, de nem dobálnak pénzt.

2014. márc. 13. 02:24
 3/4 anonim válasza:
Te atya ég. Téged nem a zenélés érdekel.
2014. márc. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, jól látod, az ének és a zene csak eszköz, nem elsődlegesen az érdekel. Van üzenetem, amit át akarok adni és az a fontos - nekem.
2014. márc. 20. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!