Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan Szerezzek pénzt viszony...

Hogyan Szerezzek pénzt viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés
20éves vagyok, dolgozok 1 hónapja és pénzt kellene szereznem minél hamarabb. Borsodban lakom Miskolc-Tiszaújváros- Mezőkövesd 3 szögében keresnék munkám mellett valami részmunkaidős állást? Hol próbálkozzak. Munkahelyemen 2kor végzek.
2014. márc. 3. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
hogyan szerezz? munkával. Pl ha értesz dolgokhoz, van speciális tudásod, jó szakmád akkor egy csomó lehetőséged van.
2014. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen igen de mivel még próbaidőn vagyok ezért még nem túlórázhatok de már megy egész jól és szeretném csinálni. de pénzt akarok még emellé keresni motor vétel miatt ezért gondoltam valami mellékes jól jönne.
2014. márc. 3. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

mit dolgozol?


amúgy fiatal vagy nagyon még ez látszik.- Meg kell tanulnod türelmesnek lenni, nem úgy működik az élet, hogy elkezdesz dolgozni és akkor dől a lé.

2014. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!