Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek milyen szakmát...

Szerintetek milyen szakmát tudnék tanulni amivel tudnék FIX és viszonylag biztos állást találni?

Figyelt kérdés

Most szobafestőként dolgozom. Szerencsére hamar eltudtam helyezkedni a szakmámban. Meglett a vizsgám, fellapoztam az álláshírdetéseket és a következő héten már dolgoztam is.

Sajnos mint a legtöbb építőipari munkás, én is csak 4 órában vagyok bejelentve. Többször előfordul hogy nem vagyunk ott a munkaidő végéig mert nem úgy jön ki a munka aznapra. Ha minden nap a munkaidő végéig lennék ott akkor 100.000et vinnék haza havonta de most kb 60-70et viszek haza de ebből 10.000 az útiköltségem. Eddig a legtöbb kb 85.000ft volt.

Fizetett szabadság nincs, táppénzt nem fizet a főnök, ünnepnapokat nem fizeti, útiköltséget nem térít, munkaruhát nem ad, saját szerszámmal kell dolgoznom.

Gondolkodtam hogy targoncásnak vagy nehézgépkezelőnek menjek.

Vélemény?


2014. febr. 11. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

uh az tényleg kemény :S


nagybátyám is festő, de ő úgy, mint vállalkozó...még a vállalkozói költségeket is beleértve, sokkal jobban megy neki, mint amikor alkalmazott volt :)

2014. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha van munkája akkor még szép hogy jobban megy neki. Még ha olcsón dolgozik akkor is 2X annyit keres mint egy alkalmazott.
2014. febr. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!