Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2 év alatt viszonylag meg...

2 év alatt viszonylag meg lehet tanulni elektromos gitáron játszani?

Figyelt kérdés

Már úgy értem hogy annyi idő alatt azért meg tudom tanulni az alapokat, és el tudok játszani pár nehezebb számot?

És A gitározáshoz kell tehetség?


2013. aug. 16. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A művészet, a zene az tehetségen alapul! Hallás kell hozzá, ütemérzék. Minden hangszerhez külön érzék! H csak annyit szeretnél elérni, hogy "menő legyél a csajoknál", ahhoz elég néhány hónap. Én hegedülni tanultam. A zene, az egy külön világ. Meg lehet tanulni hangszeren játszani, ha a zene benned él!

Meg lehet tanulni ceruzával rajzolni? Meg! ... ha egyébként van rajztehetséged!

2013. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jó pap holtig tanul. Ez a zenészekre is igaz. Ezen felül érzék, és némi elborultság is kell hozzá.
2013. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sándorjános ***** válasza:

Hát érdemes először sokmillió ujjgyakorlatot csinálnod, hogy a kezed megszokja a hangszert. Érdemes megtanulnod a hangok pozícióit, tehát ne tabulatúrákból lesd ki, hogy mondjuk a C

húron 8. bundnál van az X-Y hang. Ha minden hang megy kívülről, akkor kezdj el skálákat tanulni. Ha a skálázás is megy, akkor már tudsz improvizálni. Erre az alapra jönnek a hármas négyeshangzatok. Kb. Ennyi zeneelméletet tudsz otthon hasra ütéssel megtanulni két év alatt.

2013. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!