Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi van akkor ha nem kapok...

Mi van akkor ha nem kapok fizetést?

Figyelt kérdés

fél évig semmi gond nem volt! (nagy cégről van szó)

10-e van a szerződésben addig kell meg kell kapnom. Fél év alatt észre vettem, hogy elején 1-2-án kaptam fizut aztán 4,5... és így tovább! most pedig 11-e van és még nem kaptam meg. Hívtam őket már tegnap is és mondták h ma tuti...meddig kell várnom vagy ez hogyan működik? Nem tudok napokig nélkülözni 1 fizetést :(


2014. febr. 11. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
1 napot csúsztak. Ez lehet a bérszámfejtés miatt is. 1 nap belefér. Persze ha ez nem lesz rendszeres és nem tolódik ki jobban a fizetés napja. Szerintem ne hápogj még ezért.
2014. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10-éig kellett befizetnem a törlesztőt és úgy kértem kölcsön...miért is ne hápogjak?? Ja én 1 napja potyázok a buszon mert lejárt a bérletem! Persze ha megbüntetetnek 6000-re akkor azt még én fizessem ki...
2014. febr. 11. 17:35
 3/7 A kérdező kommentje:
lesz*rom a bérszámfejtésüket van rá jó pár napjuk, hogy megoldják. Mint elírtam, az elején 1-én kaptam aztán utána minden hónapban egyre késöbb...ezzel nem volt gond azon kivül, ha az elejétől kezdve 10-én kapom kicsit könnyebb lett volna! előző hónapban 8-án kaptam most meg kitudja mikor... jövő hónapban gondolom majd 20-án! Szerintem ez nem így működik!
2014. febr. 11. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg nekik és könnyen ajtón kívül találod majd magad. Erre nem tudok mást mondani. Hiába pattogsz most itt, mert attól hogy leírtad a nyavajád, még ugyanúgy nem lesz fizetésed ha nem tudnak utalni. Ennyi
2014. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt volt a kérdésem, hogy mit tudok akkor csinálni? Milyen szervezethez kell fordulni vagy kihez? Szóltam nekik, de semmi, nem vagyok olyan természetű, aki magában tartja az ilyent...
2014. febr. 11. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Munkaügyi hatóság. Nem fog foglalkozni az egynapos csuszással, az meg, hogy csúszkál az utalás napja nem fogja érdekelni. Ha bejelented és másnap megjön a pénzed a kivizsgálás el fog indulni a cég legfeljebb ejnye bejnyét kap, Te meg a felmondásodat, mert nem vagy lojális a céghez.

Hozzáteszem nem jogos, hogy nem tudnak kifizetni az adott napon, de nem sok mindent tehetsz, amiből előnyöd származik.

2014. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van egy olyan megérzésem, hogy nem fogom mostanában meg kapni! Kinyomkodják a telefont is...
2014. febr. 12. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!