Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » December 1-jén kezdtem el...

December 1-jén kezdtem el dolgozni. Mikor kapok fizetést?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt ilyen esetben is utalnak, vagy csak januárban?
2013. dec. 8. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Általában következő hónap 10.-e. Szóval Jan 10. E hónap 10.-én a múlt hót fizetik ki, amiben te még nem dolgoztál, akkor mit fizetnének neked most??
2013. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Januárba fogod megkapni a fizetésed, legkésőbb 10-ig. Nem utalnak karácsony előtt.
2013. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
majd megkapod januárban a Decemberit,gondolom január közepe előtt....December Vége? mire fel,Novemberben még nem dolgoztál.....
2013. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
A versenyszférában valóban januárban, de a közszférában megkapod decemberben. Ott nem 10. a fizetési határidő, hanem 1.
2013. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Cégtől függ. Hivatalosan január valahanyadik munkanapjáig kötelesek kifizetni (most fejből nem tudom), de dolgoztam olyan cégnél, amelyik mindig következő hónap 5-én utalt, olyannál is, amelyik 28-án, ha ez hétvégére esett akkor előtte való munkanap, de egy olyannál is, ami szintén adott hónap végén fizetett, de a vezetés úgy döntött, hogy a decemberit mindig kifizetik Karácsony előtt. Úgyhogy az adott cégnél a munkatársakat kell megkérdezni, hogy ott mi a szokás.
2013. dec. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%

"A versenyszférában valóban januárban, de a közszférában megkapod decemberben. Ott nem 10. a fizetési határidő, hanem 1."


Miket zagyválsz te itt össze?

2013. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Most miért kellett lepontozni? December 1-jén kezdett el dolgozni a kérdező és az előttem hozzászóló szerint decemberben megkapja a fizetését! Szerintem hülyeséget írt, már bocsánat.


Ja és az sem igaz, hogy a közszférában 1-jén utalnak. 5-ig kell a munkáltatónak...

2013. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Az ünnepek előtt átutalta a decemberi béreket a Klik

Budapest, 2013. december 23., hétfő (MTI) – Karácsony előtt elutalta a decemberi béreket az alkalmazásában álló pedagógusok, munkavállalók, kormánytisztviselők számára a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ (Klik) – közölte a szervezet hétfőn az MTI-vel.


Share


alt


Úgy fogalmaztak: a Klik gondoskodott arról, hogy az ünnepek alatti munkaszüneti napok ne okozzanak nehézséget a decemberi bérek január 5-ig való kifizetésében, ezért a december havi illetményeket már szombaton átutalta az illetékes tankerület."


www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fizetes__5135613__valasz__49e3e4ee7a8a1c0d2fd7e54067e4a666

2013. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A helyes link:


[link]

2013. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!