Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Svájcba költözés, lenne e...

Svájcba költözés, lenne e esélyem?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiköltözni elsősorban svájcba vagy ausztriába és munkát vállalni. Félig olasz származású vagyok, igy az olaszt anyanyelvi szinten beszélem, angolból középfoku nyelvvizsgám plusz londonbon dolgoztam fél évet pincérként szóval az is megy, némettel vagyok csak kicsit bajban féléve tanulom csak kb. egy erős A2 szint megy. vendéglátás turizmus szakon végeztem, jő a fizikumom is tehát elején fizikai munkat is vallalnam esetleg pincert is bevallalnam . Kérdés lenne e eselyem elhelyezkedni es megprobalni? Ha igen hogyan kezdjem el?

2014. febr. 6. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ha az olaszt beszéled, akkor a két déli, olasz nyelvű kantont célozd meg

anyanyelvi szintű olasz nyelvtudással és biztos angol tudással van esélyed

2014. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hol erdemes nézegetni álláast?
2014. febr. 6. 14:42
 3/3 A kérdező kommentje:
es milyen nyelven kuldjem őnèletrajzam? olasz német angol nyelven mehet?
2014. febr. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!