Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova lenne érdemes elhelyezked...

Hova lenne érdemes elhelyezkednem ilyen képesítéssel?

Figyelt kérdés

Banki szakügyintézői végzettséggel rendelkezem. Miután ezt elvégeztem, pénzügy-számvitel alapszakot végeztem, ám sajnos nyelvvizsga híján csupán abszolutóriumom van a szakról, a tényleges diplomát nem vehetem kézhez.

Legfőképp bankokhoz adtam be az önéletrajzom, illetve pár 'Adminisztrációs' munkakör meghirdetésére küldtem még el!


Kérdésem az lenne, hova küldhetném még el az önéletrajzom, hol próbálkozhatnék ilyen végzettséggel?



2014. jan. 30. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel bankba tudsz. Adja magát a dolog. Szerintem jelentkezz adatbázisokba is. Van ilyen több banknak is. Illetve a helyedbe még munkaerő közvetítők adatbázisába is felraknám az önéletrajzom! Keress ki minél többet a neten!
2014. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Még annyit: az adminisztrációs munkához szerintem Te túlképzett vagy. Ott nem tudnának megfizetni.
2014. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bank. Pech, hogy most kifejezetten inkább elküldenek dolgozókat, nem pedig újakat vesznek fel. Pár éve még tizen fiókja volt az Axa banknak. Már kb 2 éve csak 1 db van az egész országban. Próbálkozni kell.
2014. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá kell tennem, hogy nyelvvizsga nélkül állást se fogsz normálisat kapni, nem csak diplomát.

Francért nem tanulod meg azt.

2014. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
CSINÁLD MÁR MEG AZT A NYELVVIZSGÁT, NE LEGYÉL MÁR ILYEN
2014. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mivel a kérdésemben benne van, hogy munkát keresek, így adott, hogy kifizetni sem tudnék egy nyelvi tanfolyamot (ami amúgy tervben van). Utolsó két hozzászólótól kérdezem, hogy nekik hasra ütés szerűen, maguktól mennyire menne a szakmai nyelv? Nekem egész nehézkesen, ezért is szeretnék már állás találni, hogy ki tudjam fizetni a tanfolyamot. Mivel ahogy előttem írták, bankokban nem igazán van felvétel, a kérdésem arra irányult, hogy ezeken felül van e más szerv, cég, stb, ahol esetleg ilyen végzettséggel tudnának alkalmazni.


Azért köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 3. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

"Utolsó két hozzászólótól kérdezem, hogy nekik hasra ütés szerűen, maguktól mennyire menne a szakmai nyelv?"


Nekem 2 felsőfokú és 1 középfokú nyelvvizsgám van, az egyik felsőfokot 90%-ban otthon, egyedül, audodiakta módon tanultam tankönyvekből, filmek nézésével.

2014. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!