Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A PannonWork, vagy a Man at...

A PannonWork, vagy a Man at Work-ről mi a véleményetek? Érdemes náluk regisztráltatni magamat, hátha sikerül elhelyezkednem a segítségükkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 13:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyileg elsősorban Győrre gondolok.
2011. máj. 11. 13:30
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Egy munkaközvetítőnél sem érdemes regisztráltatni magad.


Azért mert:



- kizárólag az alacsony iskolázottságú, labilis szociális háttérrel rendelkező rétegre hajtanak, mivel azokat lehet a legjobban kizsákmányolni, és alulfizetni.


- rengeteg pénzedet és juttatásodat lenyelik, ha az eredeti cégnél dolgozol nem a közvetitőn keresztül akkor kb kétszer annyit fogsz kapni!


- kizárólag aljamunkáik vannak.



- ha iskolázottabb vagy a 8 általánosnál akkor egyébként is csak az idődet vesztegeted velük, mert nem fognak visszahívni.



UI:


Ezeket a munkaerőkölcsönzőket, meg az ingatlanközvetítőket betiltatnám, ezek teszik tönkre a piacokat...

2011. máj. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a második válaszolónak, viszont én pl bementem a Tesco-ba Szombathelyen, egyből küldtek a PannonWork-höz, mert ők csak ezen keresztül intézik a diákmunkát. Nagy része sajnos így működik. De ha vannak ismerőseid, szerezhetsz rajtuk keresztül is munkát. Ismeretség nélkül viszont nehéz.
2011. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Pannon Work budapesti irodájában jártam. Az interjún elavult, semmitmondó kérdéseket tettek fel, sőt nem is nagyon tudtak mit kérdezni. Megígérték, hogy másnap telefonálnak, de nem jelentkeztek. Hívtam őket, nem vették fel, írtam nekik emailt, nem válaszoltak. Szerintem ez elég sokat elmond a cégről. Én nem ajánlom őket.
2017. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!