Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miket kell tudni az üzletkötői...

Miket kell tudni az üzletkötői munkáról?

Figyelt kérdés
Sok jót és rosszat is lehet hallani erről a munkáról. De nekem elsősorban az lenne a kérdésem, hogy ha kilépek a cégtől, akkor nekem az eddig megszerzett jutalékot 100%ban vissza kell fizetnem a cégnek? Úgy érzem, hogy tudnám ezt csinálni, de azért vannak aggályaim ezzel a jutalékos rendszerrel kapcsolatban. Még nincs is munkaszerződésem, de már le kéne adnom 50 ismerősöm adatát. Sajnos más lehetőség nincsen a környéken.

2014. jan. 15. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

'Még nincs is munkaszerződésem, de már le kéne adnom 50 ismerősöm adatát'


Tippelhetek? Zepter?


MENEKULJ.

2014. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Allianz :D A zepterről én is hallottam már :DD
2014. jan. 15. 16:22
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Hát sok sikert.... :-))


Szerintem előbb kérdezd meg azt az 50 ismerősödet, kell-e nekik biztosítás egyáltalán?

2014. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Javarészt tanuló ismerőseim vannak. A családot meg nem szívesen keverném bele.
2014. jan. 15. 16:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe kihagynám! Lehet keresel vele valamennyit, de ami kb arra lesz elég hogy utazz, egyél. Aztán meg hónapokig nézel majd ki a fejedből. Plusz mindenki kerülni fog, mert nekik is ajánlgatnod kell ezeket a sz.rokat.

Az hogy meg vissza kell-e fizetned bármit is, hát na szóval nem hinném. Ha esetleg elvállalod és bármilyen szerződésed is lesz, akkor vigyél nagyítót és olvass el mindent mielőtt aláírod. Ennyi.

2014. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Emellett azért ne felejtsd el, hogy csak vállalkozóival fogsz tudni dolgozni, aminek a havi költsége (30-80 ezer Ft/hó)akkor is megvan ha van bevételed, ha nincs.
2014. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi az infót... De sajnos errefelé nagyon nincs más választás. Sajnos akármilyen szar is ez, de jobb mint éhen pusztulni.
2014. jan. 15. 17:04
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy fix, bejelentett a dolog.
2014. jan. 15. 17:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért a szerződést nézd át és kérdezz rá, hogy a jutalékot mi alapján fizetik, mert az oldalon megbízási szerződést írnak és ez a jellemző, bevett szokás. Így a járulékaidat magad után kell fizessed és számlát kell adnod és így igazából elképzelhető, hogy nem fogja fedezni a bevételed a kiadásaidat, amivel nem hogy pénzt keresel, hanem fizetsz azért hogy dolgozhass. Szóval csak óvatosan, nehogy az "éhen haláson felül" adósság is legyen a vége.


Egyébként szinte minden biztosítónál és ingatlan közvetítőnél találsz ilyen munkát. Lehet érdemes lenne mellé egy ingatlanost is bevállalni (pl. Dunahouse)és akkor kapásból célzottabb lenne (pl. lakásbiztosítás kötése egyúttal nálad)a piacod is, ha egyáltalán ott is tudsz emberi időn belül eladni ingatlant.

2014. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!