Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beszerző, kapcsolattartó -...

Beszerző, kapcsolattartó - fizetés?

Figyelt kérdés
Angol és német nyelvtudás kell, külföldi ügyfelekkel kapcsolatot tartani, és a beszerzésekkel foglalkozni. Pörgős meló és pontosságot igényel a munáltató elmondása szerint. Habár van diplomám, az érettségi is elég lenne ide, a nyelvtudáson van a hangsúly. Nem Pesten lenne, hanem egy kisebb városban, nem multinál, hanem vállalkozónál. Mennyi fizetésre számíthatok nettóban, mit gondoltok? Mennyi lenne a reális bérigény? Én olyan nettó 120-130ra gondoltam.

2014. jan. 9. 17:14
 1/3 Linkoln ***** válasza:

:/ Reális fizu. De nem lehet jól tippelni. Vállalkozó dönt a fizudról. Sajnos, csakis a vállalkozó. Multinál jó lenne hogy nem egy ember kénye kedve szerint dönt feletted. És ott az ő fizuja nem függ a tiédtől.

Itt viszont...

A vállalkozókat nem szeretik. (Mmint a náluk dolgozók) Ha többet fizet mint a minimum, akkor neki marad kevesebb...

Általában annyit fizet amennyiért még talál embert...

Sajnos az emberek pedig hadd ne mondjam hogy mennyire képesek aláadni az elvárásokat.

Ez megy pár évtizede, és ez fog menni továbbra is. Egyre alacsonyabb fizu, hiszen azért is elvállalják. Egyre nagyobb szakadék a munkáltató és munkáltatott között.

Én 100-as nettónak is örülnék vállalkozónál.

2014. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne pazarold az idödet pitiáner dolgokra!...:)


[link]

2014. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Franky Gee válasza:
Régi mondás de szent igaz: Ha dolgozni kell, megteszem; jussom nem adják, elveszem :P Inkább menj a német céghez ahogy a kolléga javasolja 1500 EUR-ért, mint valami szakadék magyar céghez 130ért. Röhej az a 130. Gyárban szalag mellett 8 általánossal oké
2014. jan. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!