Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha most állnál pályaválasztás...

Ha most állnál pályaválasztás előtt, mi lenne az álmod, mi lennél legszívesebben?

Figyelt kérdés

Ha kérhetem korral, nemmel és, hogy jelenleg mivel foglalkoztok, milyen képesítéseitek vannak.

+1: Itt maradnátok az országban, ha nem, hová mennétek?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2014. jan. 4. 18:14
 1/5 anonim válasza:

Én orvos lennék. :) Sajnos nem volt elég pénz az egyetemre, így mást kellett választanom. Most cukrászként dolgozom egy nagyüzemnél.

+1: tutira elmennék külföldre, nekem az USA a legszimpibb, de ha az EU-ban gondolkozom, akkor Svédország lenne a cél.

24L

2014. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Politikus lennék, naphosszat ücsörögnék, majd bezsebelném a tiszteletdíjat, lakhatási akármit, meg amit csak lehet! Jelenleg biztonsági őr vagyok. Képesítéseim között szerepel még: személyi edzői diploma

+1: iitttthhoooooon, itt lehet aztán igazán lopni! :)

19F

2014. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Nekem 3 szakmám van, mégis rabszolga vagyok egy multinál.


25F

2014. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

USÁ-t felejtsétek el, levelezek ottaniakkal, nagyobb a kaki, mint itt.

Svédország, Hollandia, Ausztria, Németország, ezek még elég jól mennek most.

Csak egy tipp. Kicsi gyerekem van, és sajnos vannak problémák. Korai fejlesztéssel foglalkozó pedagógus egyáltalán nincs!!! Logopédus, gyógytornász nagyon-nagyon kevés!!!

Persze az orvos a legjobb, de azért azt nem mindenki bírja gyomorral, meg elég sokba kerül mire kitanulod.

Igaz, a fent leírtak is diplomás szakmák, de 3-4 év alatt elvégzed, és utána praktizálhatsz. Állami intézménybe azonnal felvennének, annyira hiány van. Igaz, ott nem fizetnek sokat, de mellette meg maszekban annyit vállalsz, amennyit nem szégyellsz. Sajnos egyre több a problémás gyerek, és nincs rá szakember. Persze ehhez is kell azért egyfajta beállítottság, nem mindenki alkalmas rá.

Én pénzügyes vagyok, arról mindenkit lebeszélek.

38 nő

2014. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 11. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!