Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit dolgozik és mennyit...

Ki mit dolgozik és mennyit keres vele nettoban?

Pályaválasztás előtt állok és ez is érdekel,hogy miből mennyire lehet megélni.Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 31. 01:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Esetleg valaki akinek nincs diplomája? Hanem mondjuk emelt okj-ja és nem Pesten dolgozik?
2013. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kerüljünk egy kicsit közelebb a valósághoz :

Közepes városban

Közalkalmazott diploma nélkül : 80 e nettó

Közalkalmazott diplomás munkakörben : 100-120e nettó

Közalkalmazott intézményvezető : 200e nettó

Melós a gyárban futószalagon jobb cégnél : 110-140 e nettó de dolgozni kell , mostanában szombaton, esetleg vasárnap is

Melós rosszabb cégnél : 80-100 e nettó , de ennyiért nem mindig viszik túlzásba a munkát

Eladó kishölgy a boltban : 90-120e nettó

Melós Ausztriában : 1100-1400 euró , de nem 8 óra a munkaidő , inkább 10-12 óra

Ja , és attól , hogy diplomád van , attól nem kapsz több pénzt , kell még gyakorlat és egy jó munkáltató,esetleg protekció , nyelvtudás , szerencse és rámenősség , életrevalóság , meg az , hogy letaposd a versenytársakat.

A dolgozók 70% - a Magyarországon nettó 80-140e Ft. körül keres , legalábbis olyan kisvárosban , ahol nincsen igazi ipari húzóágazat.

2013. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Észak-nyugat Magyarországon,gépkezelő,3 műszak,heti 5 nap,érettségivel 170000 Ft.
2013. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Java fejleszto vagyok, 1,5 ev tapasztalattal 240K, a targyalokepes angol nyelvtudas hianya miatt ilyen emnyi. Ezen hatranyom ledolgozasaval foglalkozom eppen.
2014. jan. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kizcar válasza:
100%
85000 forint. Biztonsági őr
2014. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hetedik éve vagyok postás, jelenleg nettó 130-cal, délutáni és hétvégi munkavégzéssel.
2014. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2