Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit dolgozik és mennyit...

Ki mit dolgozik és mennyit keres vele nettoban?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok és ez is érdekel,hogy miből mennyire lehet megélni.Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 31. 01:51
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
én csak tippmixelek, így összejön havi 200.000
2013. dec. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Tippmixes, mekkora tétekkel játszol?

és kb. hány meccset teszel meg?

Köszi

2013. dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Semmi közöd hozzá. Hülye, aki válaszol erre a kérdésre.
2013. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Emberek, legyetek már észnél, tippmixből nem lehet megélni...összejöhet a havi 500 is, de kétlem hogy ezt 5 éven át minden hónapban folyamatosan tudja hozni bárki is...
2013. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
+1, ugyanis nem véletlenül van a "szerencsejáték" kategória alatt, lehetsz 1 évig is pluszos, az is rövidtáv.
2013. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Pályakezdő villamosmérnök vagyok 250nettóval, budapesti német cégnél dolgozom és anyanyelvi szinten beszélek angolul, német és orosz felsőfokom is van, tanulok még japánul és spanyolul. Sokan azt állítják hogy a nyelvtudás semmit sem ér, de nekem eddig még nem csak munkát sikerült vele találnom, hanem minden újabb sikeres nemzetközi vizsga után fizetésemelést kapok, nehogy "megszökjek" a konkurens cégekhez.
2013. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
1070 eurót. csont minimálbért ausztriában. röhögve megélek belőle.
2013. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 egy újabb válaszoló ***** válasza:
57%
Mindenki meg tud élni, csak a minőség a kérdés.
2013. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Bankszektorban IT, 450 nettó+plusz bónusz és egyebek. Nyelvtudás nélkül engem se vettek volna fel ide.
2013. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Prémium bankár vagyok egy nagybanknál. Az 50 millió forint feletti vagyonnal rendelkező ügyfelekkel tartom a kapcsolatot és beszélem meg velük, hogy hogyan kezeljük a vagyonukat. Nem én döntöm el hogy mibe legyen téve a pénzük és nem én kezelem közvetlenül, de tartom velük a kapcsolatot és tanácsot adok nekik az igényeik alapján.

Alapvetően 3 diplomám van, 1 nyelvi alapszakos (bölcsész), 1 pénzügyi alapszakos és 1 pénzügyi mesterszakos, amiket 6,5 év alatt szereztem meg összesen.


Nettó 330 ezret keresek, ami minden évben nő egy kicsit. Ezen kívül majd minden létező béren kívüli juttatást is megkapok. 28 éves vagyok. A munkarendem pedig eléggé kötetlen, szóval nem ismerem azt az életmódot hogy 8-tól 4-ig munkában, vagy ilyesmi.

2013. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!