Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hat euró borravaló nyugaton...

Hat euró borravaló nyugaton mennyinek számít? Soknak, vagy kevésnek?

Figyelt kérdés
Dolgozom egy helyen, ahol kaptam 2e forint borravalót. Utána gondolkoztam azon, hogy ez kb fél napos bérem. Innen jött a kérdésem. (igazából a nő megkérdezte, hogy 2e ft hány euró, mire mondtam, hogy kb 6-7, erre odaadta).
2013. dec. 27. 13:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gáz karrier kategóriába tenni a hat eurós borravalót, de értitek!
2013. dec. 27. 13:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sok, nem is kevés. Mire kaptad a borravalót?
2013. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csomagbepakolás segítés 1 taxiba.
2013. dec. 27. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2013. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez elég bőkezű borravaló volt. Így már nem számít kevésnek.
2013. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. dec. 27. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pizzafutarkodok Németországba mellékállásként és ott eddig egyszerre max. 5 eurot kaptam kézbe borravalonak. az már más kérdés hogy havi szinten 500 euro borravalót simán össze lehet szedni minden megeröltetés nelkül és erre rájön még a normális fizetésed meg a benzinpénz. teljes kerestet nem irok ugyse hinned el.
2013. dec. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!