Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát végeznél legszív...

Milyen munkát végeznél legszívesebben, ha a pénz nem számítana?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjatok olyanokat, hogy "beutaznám a világot" vagy "egésznap csak TV-t néznék", mert az nem MUNKA.
2013. dec. 22. 10:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
bevállalnék 3 gyereket,és főállású anya lennék. Így,hogy számít a pénz, egy gyerekem van,és mellette folyamatosan dolgozom
2013. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Farmot vezetnék! Lenne sok fajta állat meg minden , és rendezvényeket szerveznék rajta.
2013. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mindenképpen létrehoznék üzleteket, vállalkozásokat.
2013. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jegyvizsgáló lennék a vonaton legszívesebben, aztán könyvesboltban eladó, vagy légiutas-kísérő.
2013. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Indítanék egy vállalkozást, ami megújuló energiákkal, ezek felhasználásával foglakozik.
2013. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Pc-s játékokat gyártó cégnél szívesen lennék játékfejlesztő.
2013. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. dec. 23. 09:45
 18/20 anonim ***** válasza:

Hatalmas álmom, hogy énekes legyek (musicalszínész, swing/gospel énekes, stb), mondjuk nem is a pénz része tart vissza, hanem az, hogy nincs hozzá tehetségem. Ha létezne hangszálplasztikai műtét, arra nem sajnálnék semmi pénzt és azonnal felmondanék a mostani (amúgy jól fizető és minden szempontból nagyon jó) munkámban.


Mondom mindezt olyan énekhanggal, hogy a Boci-boci tarkánál képes oktávokat csúszni a hangom..

2014. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

:))


A zenéhez én nekem is ennyi pont érzékem van. Mondják, hogy mindenki meg tud énekelni, de szerintem én zenei analfabéta vagyok.

2014. jan. 7. 11:37
 20/20 Outlast Battlefield válasza:
Vagy alapítanék egy játékfejlesztő céget, és felvásárolnám az összes nagyobb címet (CoD, BF, NfS, stb.), vagy a NASA-hoz mennék (akár kutató, akár asztronauta)
2014. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!