Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezzel a helyzettel most mit...

Ezzel a helyzettel most mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Sofőr vagyok egy cégnél és a tulajok azt tervezik hogy akkor tudnak csak fizetésemelést adni ha a vállalkozóit kiváltjuk.

Eszem ágában sincs kiváltani.

Valakinek valami ötlete?


2013. dec. 6. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem kapsz fizetésemelést. Mit nem értesz ezen?
2013. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
akkor neked kell majd a járulékokat fizetni magad után nem nekik, ez nekik biznisz nem neked
2013. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát mennyi fizetésemelést? Bruttó 5.000 forintért ki ne váltsd. Elég sok a járulék, plusz fogadnod kell könyvelőt is, szerintem nem éri meg kiváltani.
2013. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most netto 100.000.- a fizum. Ami brutto 156.000.-

Ezt emelnék 20.000.- de ez sehol sem éri meg szerintem.

2013. dec. 6. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
a fönökök palimadárnak néznek
2013. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munka adodnak ezzel a neto 100ezer forintal havi 200ezerbe vagy benne, plussz meg nem szamoltunk olyannal hogy kulonbozo egyeb dolgok konyvelo, munkaugyi berszamfejtes stb... ami ugy akkor csokkene mert Te mint megbizott vallalkozo lennel tehat onnantol kiszamlaz feled aztan ot mar nem erdekli hogy TE hogy mit csinalsz!!
2013. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Látszik hogy az egyik tulaj egy volt rendőr. Az annyát is eladná 2 forintér.

Bárcsak találnék másik melót. Szó nélkül elmennék innen.

2013. dec. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!