Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? (lent)

Figyelt kérdés

elhivtam egy lányt randira a munkahelyén (face to face) aztmondta van barátja és két perc után végülis kinyögött egy nemet mert büntudata lenne.Azután még beszélgettünk jo fél órát önfeledten nemtudom nevettünk is szoval na jol elbeszélgettünk erre akarok kilyukadni aztán mondta,hogy ha arra járok benézhetek hozzá..most mit szeretne, barátkozni? nem vagyok szerelmes belé csak bejön akár én barátkoznék is vele szivesen ha ugy van csak nemtudom most hogy kezdjek hozzá igy hogy elhivtam randira és hogy egyáltalán most mit szeretne ha szeretne egyáltalán valamit...vagy csak udvariasságbol mondta?

25/F


2013. aug. 29. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
körbenyalatja magát veled
2013. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevesebb gondolkodás, több cselekvés....

És tartsd tiszteletben a visszajelzéseit... Akármi lehet.

2013. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsö

nem hiszem az ilyet egyböl kiszurom,

2013. aug. 29. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, meg csak haverkodna. Ezt tarsd fejben és azt pedig tarsd tiszteletben, hogy van barátja. Vagy lehet, azért mondott ilyesmit, mert valami kedveset akart mondani... ismerek ilyen lanyokat... Végül is te ismered jobban. Én tartanám magam ahhoz, hogy nem lesz semmi.
2013. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a nem az nem én megértem.én barátkozom szívesen mert egyébként tök jofej de ha én most nemtudom heti egyszer bemegyek hozzá dumálni vagy facebookon felveszem nem fogja azt gondolni,hogy "na ez biztos megint nyomulni akar pedig nemet mondtam már 1x"? egy lány irja már meg mit gondolna az ö helyében :)
2013. aug. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!