Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyíregyházi anyukák! Hogyan...

Nyíregyházi anyukák! Hogyan tudnám legkönnyebben hírdetni magam mint babysitter?

Figyelt kérdés

Ti hogyan kerestek magatoknak babysittert? Internet? Vagy mások ajánlanak valakit? Gondolom ha valakinek jó ismeretsége van az nagy előny.

23 éves fiatal lány vagyok, és babysitterkedést vállalnék. Védőnői végzettségem is van, imádom a gyerekeket. Nehéz így interneten keresztül, folyamatosan hírdetem magam több oldalon, de azért így ismeretlenül gondolom nem szívesen választ az ember. És eddig sajnos nem is jártam sikerrel. :(


2013. dec. 5. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekorvosi váróban van ilyen hirdetés. Picire is vigyáz, és nagyobbakat is felügyel.
2013. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia!én is nyíregyi vagyok,talán tudok neked segíteni.van egy üzletem,a micimackó bababizományi.a fészen kb 4000 ismerősöm van.ha privibe küldesz egy pár soros "hirdetést" akkor szívesen kiteszem az oldalamra,hátha akad 1-2 anyuka,akinek épp bébiszitterre van szüksége
2013. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A gyermekorvosi váró az nem rossz ötlet :) Köszönöm!

Kedves 2. válaszoló! Nagyon kedves tőled, köszönöm, írok neked privit!!! :)

2013. dec. 5. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!