Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet egy ember milliomos...

Hogy lehet egy ember milliomos, illetve milliárdos?

Figyelt kérdés
Milyen munkát,hivatást,vállalkozást kell csinálni amiből egy idő után rengeteg pénzt lehet keresni (milliókat,milliárdokat)?
2013. dec. 1. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Milliomos: "celeb", politikus, vállalkozó (befutottan)

Milliárdos... hááát ha van akkor valamiféle vezérigazgató, banknál vagy hasonló. Esetleg valamilyen nagy ékszerész família tagja.

De ebben nem vagyok biztos, nem tudok egy magyar milliárdosról sem.


Amivel még gazdag lehet az ember, ha jól képzett és ügyes, az az építész, ügyvéd, kisvállalkozó.


De ezek nem minden esetben lesznek gazdagok. Kell az alap nagyon.

2013. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

én két srácról tudok

-egyik úgy kezdte hogy vett egy játékgépet. ebből nőtte ki magát, ma már két autója van, két lakása, és anno semmilye nem volt.

-másik nem tudom hogy kezdte, csak amit most látok, gazdaságilag szegény országoktól(pl Mo-tól is!) vásárol nagy gépeket (traktor, útfestő, daru, úttisztítók, stb) és eladja gazdaságilag erős országoknak - neki is két lakása van, annyi különbséggel, hogy neki németben az egyik -ahol köztudott hogy még a németek is albérlketben laknak, nemigen vesznek lakást, a másik lakása spanyolban, van egy dzsipje, meg egy full kategoriás audija és most akar egy még nagyobb audit.


szóval vesz-elad. nem kell hozzá semmi, csak internet, meg egy telefon.

2013. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj első vagyok, el is felejtkeztem valamiről. Ismerősnek földjei vannak, és amint a hiteleket letudta, 150 millió tiszta bevétele volt évente (rengeteg sok föld). Takarmánynövényeket termesztett rajta.


Persze ezt ő mondta, szóval hiszem ha látom :) Tény, hogy 30 év kellett, hogy kifizesse a hiteleket, de a gyerekeinek már nem kell ilyennel törődnie.

2013. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alruna válasza:
fizess nekem 100000,-Ft... aztán elárulom neked.... ;-)
2013. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért a két lakás még messze nem milliárdos. Nekem is kettő van és nem vagyok gazdag.
2013. dec. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És nem tudtok valami nőiesebb munkát vagy hívatást? :)egyébként köszi az eddigi válaszokat!!!
2013. dec. 2. 10:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Még lehet valaki úgyis Milliomos,Milliárdos hogy nyer a lottón/szerencsejátékon! :) ötöslottótol lehetsz milliárdos csak írtó kicsi az esély :D
2014. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy milliók életére gyakorolsz kisebb-nagyobb hatást, például azáltal, hogy végigszurkolják a sportversenyeidet, megnézik a koncertedet stb., vagy kiadsz egy könyvet, weboldalt, CD-t stb., amit sokan megvesznek, használnak. Alkalmazottként nagy valószínűséggel nem leszel milliárdos, legfeljebb milliomos.
2014. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!