Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetne ezen változtatni?

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Elmúltam negyven és meguntam, hogy valakinek mindig ki vagyok szolgáltatva. Az ember csak dolgozik, eltűri a főnökeit, munkatársait, folyton meg kell felelni, állandóan bizonyítani, hogy bizonyítani tudjunk, folyton képezni magunkat. És ez így megy éveken át, legfeljebb a körülmények változnak, feladatok változnak, munkatársak változnak, de a többi elváráshalmaz marad.

Ha pedig ügyfelek is vannak, vagy vásárlók, akkor még azoknak is meg kell felelni.

Hogyan lehetne ezen változtatni, hogy magunk urai legyünk és abból meg is lehessen élni.

Milyen tevékenységek vannak, amik erre lehetőséget adnak egy átlag embernek.



2013. nov. 29. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Vállalkozni tudsz, akár egyéni vállalkozóként, akkor a magad ura vagy. Más esetben mindig alkalmazkodni kell és megfelelni másoknak, akkor is, ha vezető beosztásban vagy. Ez sajnos ilyen.

Nekem van pár olyan ismerősöm is, aki pár évre kiment külföldre, szétdolgozta magát és a megtakarított pénzéből vett kötvényeket/ részvényeket vagy más módon fektette be vagy amit fent is írtam, vállalkozni kezdett. Csak hát ez ugye rizikós és nagyon át kell gondolni mire lenne kereslet.

2013. nov. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!