Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem van közgazdászk...

Mennyi esélyem van közgazdászként elhelyezkedni a keleti régióban?

Figyelt kérdés

Jelenleg nemzetközi gazdálkodást tanulok, és mire befejezem az egyetemet, lesz legalább három nyelvtudásom (angol-német erős közép-felsőfok is megvan, illetve az oroszt szeretném erős középre fejleszteni).


Nyilván szeretnék majd az utolsó 1-1,5 évben bekerülni valahova (leginkább multihoz) gyakorlatra. Mit gondoltok, van esélyem elhelyezkedni, vagy a keleti régió (főleg Debrecen környéke) esélytelen ilyen szempontból, ha nincsenek ismerőseim, akik be tudnak rakni?


2013. nov. 25. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha gyakorikerdeseken kezdesz el tudakozódni, akkor, már megbocsáss', de nem sok.
2013. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, hogy hány cég van ott, aki ilyesmivel foglalkozik.

A keleti régióról nem sok jót hallani.

Én pl. a nyugat-dunántúlon élek, ahol állítólag még huh, de jó a helyzet. 3 nagyobb cég van, akik ilyen embereket felvesznek, mindháromnál létszámstop.

Szerintem amíg egyedülálló fiatal vagy irány a főváros. Ha találsz is máshol állást, nagyon kevés pénzért kell majd nagyon sokat dolgoznod.

2013. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fővárosban sincs sok lehetőség. Gyakornoki állásra sokan jelentkeznek, le kell tenned valami pluszt az asztalra hogy téged lássanak a jobbnak.
2013. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz mi az a plusz (3 nyelvtudás mellett)? Ez engem is érdekelne mert én PSZ-en tanulok jelenleg, viszont nem rendelkezem 3 idegennyelv ismeretével.
2013. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!