Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 27 vagyok, de szeretnék...

27 vagyok, de szeretnék nagyon gazdag lenni. Van rá esélyem?

Figyelt kérdés
Ahol régen laktam, van egy szép ház, hatalmas range roverrel, meg mindennel. És annyira szeretnék én is olyat.

2013. nov. 21. 14:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Hogy mekkora provokátor vagy kérdező. Nem vagy te 27 és gazdag se akarsz lenni csak égetni akarod azokat akik tényleg keresik a lehetőségeket a gazdagodásra mert egy életre herótjuk lett a "miből vegyünk kaját holnap?" dilemmából. (A "miből lesz saját lakásom, kocsim"-ról és a "miből fogom eltartani a családom ha lesz"-ről nem is beszélve)
2013. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ok, köszi a buszos dolgot, tényleg elkanyarodtunk picit. Az látszik nekem belőle ami eddig is viszonylag köztudott volt: ha illegálisan, adó és biztonsági szabályokat teljesen átlépve csinál valaki valamit akkor abból igen szép haszna lehet. Szóval röviden szabályokat átlépve gazdagodik amíg le nem bukik. Durván fogalmazva ennyi erővel bankot is rabolhatna. Azt is tilos, csak a lebukás kockázata nagyobb, mint a fekete fuvarozásnak.
2013. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

A buszos dologhoz. Tessék, 3 ember meg is halt egy balesetben:

[link]

2014. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Nagy esélyed nincs rá, hogy tehetős-sikeres legyél. Aki SIKERES akar lenni Csendben keresi a lehetőséget és szorgalmasan ALÁZATTAL dolgozik is azért!!!! Nem itt tölti az idejét irkálással. Nem a szomszédot kell irigyelni, példát kell róla venni és menni-csinálni!
2014. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Szia! Az a lenyeg gyujtsel sokat pl. dolgozol minimal berel elrakod a felet havonta es mivel ugye nem lesz nyugdijunk ezert gyujtod ugy 30-40 evig es lesz mindened! Bar addigra semmit nem fog erni a penz tehat! Tanulj! Lottoz!
2014. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!