Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 27 vagyok, de szeretnék...

27 vagyok, de szeretnék nagyon gazdag lenni. Van rá esélyem?

Figyelt kérdés
Ahol régen laktam, van egy szép ház, hatalmas range roverrel, meg mindennel. És annyira szeretnék én is olyat.

2013. nov. 21. 14:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem hiszed, akkor felesleges utánakérdezni. De van, aki 40-50 000Ft-ot is fizet egy irányba (pl. aki aznap tudja meg, hogy kapott szabadásgot, és azonnal indulna haza). Ha nem működne, nem foglalkozna ezzel közel 40 ember már.
2013. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

"De van, aki 40-50 000Ft-ot is fizet egy irányba (pl. aki aznap tudja meg, hogy kapott szabadásgot, és azonnal indulna haza). "


Naja, elhiszem, hogy van ilyen, ez nem is kérdés. A kérdés az, hogy egy hónapban 10x össze tudsz-e gyűjteni 2x8 ilyen embert. Ez a része a nehezebb talán.

2013. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Facebook: Europa Autohof csoport. Mindenkinek működik. Nekem is 1 éve.
2013. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Ja az érem másik oldala. Ha egy baleseted van, és lebuksz az adó miatt, akkor nagy a szívás. Ha esetleg megsérül egy német, akkor életed végéig fizetheted az életjáradékot.
2013. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg megsérül egy német, akkor életed végéig fizetheted az életjáradékot."


Gondolom ezek inkább magyar/román vendégmunkásokat szállítanak és nem németeket. :)

Ha jól értem ebből nem adózik senki?? Pedig tán még úgy is megérné és akkor legalább minden tiszta és biztosítást is köthetsz, gondolom azzal megúszható ez az életjáradék dolog is.

2013. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:

szeretnék nagyon gazdag lenni......(micsoda idiota)


gondokozzatok ,hogy mit jelent gazdagnak lenni.


Gyerekkent kerdeztem edesanyamat, hgy kik a a gazdagok?


Valasz az volt; azok az emberek akik mem tudjak, hogy a penztarcajukban mennyi penz van. (hatvan eve volt)


Sosem nezem a penztarcam ha megyek vasarolni. Sok embernel sokszorosan tobb penzem van, mindenem megvan amire szuksegem van. DEEE nem vagyok GAZDAG.

2013. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ááá... Ha hivatalosan csinálnád, az iránytaxi lenne. Minden országban a megtett távval arányosan kellene adózni, nem mehetnél 110-nél gyorsabban, két sofőr kellene, plusz pihenőidők, utasbiztosítás, magasabb kötelező, engedélyek. A két sofőr miatt már eggyel kevesebb lenne az utasm azaz a bevétel is. 1,5M*8/7 (utas)*0,5(sofőr)*0,3(adók)=258 000Ft. Ezért nem éri meg beruházni egy több milliós kisbuszba, mert ebből nem jön vissza a busz ára Sem egyhamar. Ez Magyarország.
2013. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Ez Magyarország"

Ezen mi Magyarország?

2013. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

" két sofőr kellene, plusz pihenőidők"


Hát fura, hogy van igény erre a veszélyes üzemre. Én nem mernék beülni egy Német-Magyar fuvarba ahol tudom, hogy a sofőr előtte pihenés nélkül végigtolt már egy Magyar-Német utat.

Azért nem véletlenül írják elő a két sofőrt, pihenőidőket... :(


Gondolom amíg nem lesz ebből több súlyos baleset addig nem nagyon kelti fel állambácsi figyelmét se itthon, se külföldön.


Abból amúgy nincs gond ha elkap a rendőr? Vagy semmi köze ahhoz miért viszel 8 másik embert 2-3 naponta, mert ő csak a jogosítványt és forgalmit nézi? (Ha mondjuk véletlen mindig lekapcsolna:))

2013. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Mégis beülnek. 3-4 havonta azért van egy-egy baleset, illetve sokan félmillió kilométerrel vettek használt kisbuszt, és addig mennek, amíg le nem robbannak, így műszaki hiba miatt havi szinten leáll valaki.


A rendőr nem adóhatóság. Egy katona Sem fog tőleg az utcán személyit kérni, a rendőr sem fog számlatömböt kérni.


Naponta több Ezer Magyar utazik így, de szerintem már elkanyarodtunk a témától. A lényeg, hogy tanulás nélkül is meg lehet gazdagodni.

2013. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!