Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szerezzen egy mai...

Honnan szerezzen egy mai huszonéves lakást?

Figyelt kérdés
Negyvenes/ötvenes szülei vannak ennek a generációnak, öröklés kizárt. Akinek jobb állása van, az is maximum félmillió forintot tud félretenni. A hitelt felvenni öngyilkosság. Mi a megoldás?
2009. nov. 19. 02:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
AZ első, hogy gyereket nem szabad tervezni, míg nincs saját lakás. Mert ha valakinél már van gyerek az nagyon nehezen tud spórolni, és szerintem ez a legfőbb dolog hogy tudjál SPÓROLNI!És ha van már egy kis kezdő tőkéd csak utána akarj tovább lépni! Ja és ha tudtál spórolni, akkor ne autóra költsed, mert sokan ebbe a hibába esnek.
2009. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
48%
Ha én addig vártam volna a gyerekvállalással, amíg saját lakásom nem lesz, soha nem lett volna, hiába CSELEKSZEM ÉS NEM SIRÁNKOZOM...kihalna az ország rövidesen, ha mindenki úgy gondolkodna, mint az előttem szóló.
2010. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyugi kedves utolsó, nem halna ki az ország népessége. Időlegesen ugyan kevesebb gyerek lenne, de néhány évtized alatt lényegesen több. Ilyen esetben ugyanis lenne lehetőség arra, hogy annak az adóját csökkentsék, aki dolgozik, mert nem kéne a te gyerekedet is eltartsa adók és stb. formájában. Ezek után annak is lenne lehetősége több gyermeket vállalni akit érdekel, hogy miből, hol és milyen körülmények között neveli fel a gyerekét és nem annak lenne a legtöbb gyereke, aki azt sem tudja mit fog neki enni adni vagy hol fog vele lakni 1-2 év múlva.
2010. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!