Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit fizetnek napjainkban...

Mennyit fizetnek napjainkban NETTOban egy pesti Media Markt-ban dolgozó eladónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy mennyit fizetnek manapság nettóban egy pesti Media Markt-ban dolgozó eladónak? Illetve van e fizetésen felüli juttatás, pl kafetéria rendszer? Ha van akkor az hogy alakul? Személyes tapasztalatok előnyben :)


Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2013. nov. 11. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
107 ezer nettó. Nem csak pesten, hanem országosan minden "nemhülye" boltban. A legjobb, hogy semmiféle végzettség nem kell hozzá, csak egy érettségi. Haverom az árkádos MM-ban dolgozik.
2013. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem minden MM-ben annyi a fizetés, de szerintem egy pestien több, mert ki menne el 78 ezerért?

Itt Miskolcon annyiért nyomják az emberek.

2013. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cserébe dolgozol hétvégén is, és napi 11 órát. Ha nincs más, természetesen ez is jó. De egyébként ez is csak egy kizsákmányoló multi.
2013. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez olyan munka lenne amit én nagyon szeretek csinálni szóval egyáltalán nem baj az ha picit többet kell melózni. Ha 100-ast nettóban megadják akkor már mosolygok :)
2013. nov. 11. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mosolyoghatsz. 107 a jelenlegi nettó, ahogy írtam. Várostól függetlenül. A többiek hülyeséget válaszoltak.
2013. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig ez valóban jól hangzik. Hamarosan kiderül mi a helyzet. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2013. nov. 11. 19:42
 7/8 anonim válasza:

Ez azért nem teljesen így van.

1. Mindegyik Media Markt önálló gazdasági egység, azaz külön, önálló cég, ezért a bérezések is eltérnek.


2. A fizetés a más-más beosztásokban is eltér. (eladó, pénztáros, osztályvezető)

2014. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Szegeden dolgoztam 2 évig a MediaMarktban. Itt a fizetések 85-135 ezer között mozgottak nettóban. Ez attól is függött, hogy ki hány éve dolgozott a cégnél (5 évente emelkedett a fizetés egy picit), azonkívül hogy eladó volt, volt-e bármilyen más részfeladata vagy hatásköre. Ez is növelte a nettót olyan 5-10 ezer forinttal. Ezek mellé még járt az erzsébet utalvány 5 ezer forintig. Egy kezdő jó ha megkapja a nettó 70 ezret, aztán ha állandóra felveszik akkor talán 80 ezret is kaphat. 6-7 éves munkaviszony után pedig maximum a 90 ezret fogja elérni a fizetése. Nálunk az 1-2 gyerekkel rendelkezők nettója volt csak 120 feletti, mert ők ugye kapták a családi adókedvezményt.
2015. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!